Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2007, 17:08

autor: Metatron

Premiera Burnout Paradise w styczniu - demo w grudniu

Gra Burnout Paradise to najnowsza odsłona kultowej serii wyścigów arcade. Będzie to też pierwsza część przygotowana od podstaw z myślą o konsolach nowej generacji: PS3 i X360. Dlatego też nic dziwnego, że fani wyczekują jej z niecierpliwością. Pierwotnie tytuł miał ukazać się jeszcze tej jesieni, jednak, jak się okazało, trzeba będzie jeszcze nieco poczekać.

Gra Burnout Paradise to najnowsza odsłona kultowej serii wyścigów arcade. Będzie to też pierwsza część przygotowana od podstaw z myślą o konsolach nowej generacji: PS3 i X360. Dlatego też nic dziwnego, że fani wyczekują jej z niecierpliwością. Pierwotnie tytuł miał ukazać się już tej jesieni, jednak, jak się okazało, trzeba będzie jeszcze nieco poczekać. Electronic Arts ogłosiło dzisiaj bowiem, że gra zadebiutuje na amerykańskim rynku 22 stycznia 2008 roku. Nie zdradzono jeszcze europejskiej daty premiery.

Premiera Burnout Paradise w styczniu - demo w grudniu - ilustracja #1

Jednocześnie zapowiedziano demo, które w grudniu trafi do oferty Xbox LIVE i PlayStation Network. Gracze będą mogli zwiedzić fragment miasta Paradise City, wziąć udział w nowym trybie rozgrywki Stunt i ścigać się online ze znajomymi.

Premiera Burnout Paradise w styczniu - demo w grudniu - ilustracja #2

W Burnout Paradise twórcy odeszli od koncepcji szeregu wyścigów, zamiast tego postawili na wolność wyboru, udostępniając graczom całe miasto. W każdym momencie będzie można przełączać się między trybem online i offline, grać ze znajomymi bądź ścigać się z prowadzonymi przez AI pojazdami. Seria od zawsze słynęła z niesamowitej dynamiki rozgrywki i efektownych kraks, nie inaczej będzie w przypadku jej najnowszej odsłony.

Premiera Burnout Paradise w styczniu - demo w grudniu - ilustracja #3

Zainteresowanych odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry, którą mieliśmy okazję przetestować podczas tegorocznej edycji Games Convention.