Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 20:11

autor: luckie

Poznaj Vaasa i Bucka w nowym zwiastunie Far Cry 3 po polsku

Kolejny trailer Far Cry 3 prezentuje Vaasa i Bucka – dwóch psychopatów trzęsących Wyspą Rook. O ile pierwszego kilka razy widzieliśmy już w akcji, Buck jest nową twarzą. Poznajcie tego jegomościa w najnowszym zwiastunie gry z polskimi napisami.

Poznaj Vaasa i Bucka na nowym zwiastunie Far Cry 3 po polsku - ilustracja #1
Buck – bo jeden szaleniec to za mało

Choć za oknami coraz chłodniej, studio Ubisoft stale podgrzewa atmosferę systematycznie wypuszczając przepełnione akcją zwiastuny gry Far Cry 3. Najnowszy trailer skupia się na dwóch „dżentelmenach” – Vaasie i Bucku. Tego pierwszego zdążyliśmy już nieco poznać, ale Bucka widzimy po raz pierwszy. Jest on najemnikiem na usługach Hoyta Volkera, handlarza żywym towarem, o którym wspominaliśmy ostatnio. Buck sprawia wrażenie odrobinę bardziej ugodowego niż zupełnie nieobliczalny Vaas, ale nie dajcie się zwieść pozorom – to prawdziwy wariat. Ten gość uwielbia zadawać ból, dlatego jako pierwszy dostaje cynk, gdy trzeba kogoś wykończyć. Poznajcie go lepiej oglądając poniższy filmik z polskimi napisami:

Następny zwiastun gry opowie o dowodzonym przez Citrę plemieniu tubylców oraz skrywanych przez nich sekretach. Far Cry 3 pojawi się w polskich sklepach 29 listopada w wydaniu na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się lokalny oddział Ubisoftu, który przygotuje wersję z napisami w języku polskim.