Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 20:47

autor: Olek

Giana Sisters: Twisted Dreams – w październiku na pecetach, w przyszłym roku na konsolach

Niezależne studio Black Forest Games poinformowało, że jego debiutancka produkcja - Giana Sisters: Twisted Dreams ukaże się 23 października w wersji na komputery PC. Konsolowi gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Gra pojawi się w usługach Xbox Live i PlayStation Network w przyszłym roku.

Giana Sisters: Twisted Dreams – w październiku na pecetach, w przyszłym roku na konsolach - ilustracja #1
Prace nad Giana Sisters: Twisted Dreams (Project Giana) dobiegają końca.

Deweloperzy ze studia Black Forest Games (czyli ekipa dawnego Spellbound Entertainment – przyp. red.) nie próżnują. Nie minął miesiąc odkąd za pośrednictwem platformy Kickstarter udało im się zdobyć niemal 190 tys. dolarów na dokończenie prac nad platformówką Project Giana. Tymczasem okazuje się, że gra, która obecnie nosi tytuł Giana Sisters: Twisted Dreams, jest już niemal gotowa, a jej premiera odbędzie się 23 października.

Póki co, dotyczy to wyłącznie wersji przeznaczonej na komputery PC. Twórcy noszą się z zamiarem wydania gry także na Xboksie 360 i PlayStation 3, jednak nastąpi to dopiero na początku przyszłego roku. Niewiadomą pozostaje, czy uda się umieścić Giana Sisters: Twisted Dreams na Steamie. Wciąż trwa jeszcze głosowanie w ramach programu Steam Greenlight.

Czego można spodziewać się po pierwszej grze studia utworzonego przez branżowych weteranów? Przede wszystkim dynamicznej zabawy w stylu klasycznych platformówek. Twórcy Giana Sisters: Twisted Dreams obiecują m.in. barwne, trójwymiarowe światy z wieloma interaktywnymi elementami, a także emocjonujące pojedynki z bossami plansz. Nie zabraknie również ciekawej oprawy dźwiękowej, za którą odpowiadają Chris Hülsbeck i legendarna formacja Machinae Supremacy. Zainteresowanych zachęcamy do pobrania dema gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Giana Sisters: Twisted Dreams
  2. Zagraj w demo gry Giana Sisters: Twisted Dreams