Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 listopada 2019, 12:07

Powalcz 2v2 w turnieju League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Ruszamy z zapisami do turnieju League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w pojedynkach 2v2 i powalczyć o 600 złotych, zestaw słodyczy od marki E.Wedel oraz punkty w rankingu generalnym.

Turniej League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Powalcz 2v2 w turnieju League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-02
Turniej League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Ruszamy z kolejnym turniejem w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem gracze będą mogli zmierzyć się w League of Legends w pojedynkach 2v2. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne (po 300 złotych na gracza), zestaw słodkości od marki E.Wedel oraz kolejne punkty w rankingu generalnym. Rejestrować możecie się pod tym adresem do 8 listopada do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 9 listopada między 7:00 a 17:00. Turniej rozpocznie się 9 listopada o 18:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym. Poznaliśmy już zwycięzów turnieju w PUBG, a jutro (tj. 2 listopada) gracze zmierzą się w Rocket League.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Pełny regulamin z kolei znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Regulamin turnieju

  • Turniej rozgrywany będzie w trybie 2v2 na serwerze EUNE.
  • Maksymalna liczba uczestników wynosi 64 drużyny.
  • Mecze BO1 (do 1 wygranej), półfinały BO3 (do 2 wygranych), a finał BO5 (do 3 wygranych).
  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 8 listopada do godz. 22:00.
  • Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 9 listopada od godz. 7:00 do 17:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament.
  • Turniej startuje o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:45.
  • Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.

Najważniejsze terminy