Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 października 2019, 18:25

autor: Froozyy

Podsumowanie turnieju PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Wczoraj odbył się pierwszy turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Uczestnicy zmierzyli się w PUBG i poznaliśmy graczy, którzy zdobyli już nagrody pieniężne, zestaw słodkości od marki E.Wedel oraz pierwsze punkty w rankingu generalnym.

Zakończył się pierwszy turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - Podsumowanie turnieju PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-28
Zakończył się pierwszy turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Wczoraj odbył się pierwszy turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!, w którym zawodnicy zmierzyli się w PUBG. Zwycięzcy otrzymali po 300 złotych oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel. Dodatkowo zdobyli swoje pierwsze punkty w rankingu generalnym Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Najlepszy duet – MajsterZ- i eXvolution – okazał się niepokonany na dwóch z trzech map i w ostatecznym zestawieniu zdobył aż 35 punktów więcej niż para z drugiego miejsca. Co więcej, MajsterZ- był graczem, który zadał najwięcej obrażeń, a eXvolution dokonał najwięcej zabójstw, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wygrali oni zasłużenie.

Najlepsza trójka par turnieju PUBG

  • 1 miejsce – MajsterZ- i eXvolution – 109 punktów
  • 2 miejsce – Blakq i RyoZIN – 74 punkty
  • 3 miejsce – S7EINER i BENZZZZZZZZI – 66 punktów

Dziękujemy wszystkim graczom i jednocześnie przypominamy, że każdy uczestnik otrzymał dodatkowe punkty do rankingu generalnego Friendly Fire by Wedel Up! za sam udział. Bądźcie czujni, bo już wkrótce ogłosimy następne turnieje, w których do wygrania będą kolejne nagrody.