Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 października 2019, 19:10

autor: qjin

Wyprzedaż Steam z okazji Halloween

Rozpoczęła się halloweenowa wyprzedaż na popularnej platformie Steam. Przeceniono nie tylko gry powiązane tematycznie z nadchodzącym wydarzeniem. Promocja potrwa jedynie kilka dni.

W tym roku wyprzedaż halloweenowa na Steamie jest wyjątkowo skromna. - Wyprzedaż Steam z okazji Halloween - wiadomość - 2019-10-28
W tym roku wyprzedaż halloweenowa na Steamie jest wyjątkowo skromna.

Zgodnie z przeciekami, dzisiaj o godzinie 18:00 wystartowała halloweenowa wyprzedaż na platformie Steam. Z tej okazji przeceniono różnego rodzaju gry, nie tylko te nawiązujące do horrorów, oraz przygotowano specjalne wydarzenia powiązane z wybranymi produkcjami. Wśród przecenionych tytułów można znaleźć między innymi Prey, Vampyr, Dying Light, Observer czy Little Nightmares.

Wybrane przeceny

Promocje na platformie Steam nie robią od wielu lat zbyt wielkiego wrażenia i nie inaczej jest w tym roku z okazji przypadającego na 31 października Halloween. Na większe przeceny będzie trzeba poczekać do jesiennej lub zimowej wyprzedaży, które rozpoczną się odpowiednio pod koniec listopada i w drugiej połowie grudnia tego roku. Promocja halloweenowa potrwa tylko do 1 listopada do godziny 18:00 czasu polskiego.