Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 października 2019, 13:06

autor: Frozen

Rozpoczął się darmowy tydzień w Star Citizen

Do końca tygodnia gracze mogą testować za darmo kosmiczny symulator Star Citizen autorstwa Chrisa Robertsa i ekipy Cloud Imperium Games. Z okazji premiery patcha Alpha 3.7 studio przygotowało także specjalne zniżki na pakiety startowe.

Jednym ze statków dostępnych dla graczy podczas darmowego tygodnia jest RSI Aurora. - Rozpoczął się darmowy tydzień w Star Citizen - wiadomość - 2019-10-29
Jednym ze statków dostępnych dla graczy podczas darmowego tygodnia jest RSI Aurora.

Studio Cloud Imperium Games świętuje wypuszczenie aktualizacji Alpha 3.7 do gry Star Citizen. Od teraz do 3 listopada wszyscy chętni mogą przetestować za darmo kosmiczny symulator autorstwa Chrisa Robertsa. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji (lub zalogować na istniejące już konto), aktywować kod „GETINTOTHEVERSE”, a następnie pobrać grę na dysk twardy.

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z darmowego tygodnia, będą mogły zasiąść za sterami jednego z pięciu pojazdów kosmicznych (Consolidated Outland Mustang, RSI Aurora, Aegis Avenger Titan, Banu Defender lub Drake Cutlass Black). Podczas wydarzenia gracze będą mieli możliwość doświadczenia wszystkich nowości wprowadzonych przez łatkę 3.7, czyli np. zwiedzania jaskiń oraz wykopywania surowców.

Do 5 listopada do godziny 17:00 na stronie internetowej Star Citizen trwa również promocja na dwa pakiety startowe. Kosztujące 45 dolarów zestawy zawierają:

  • cyfrową kopię gry Star Citizen;
  • 3-miesięczne ubezpieczenie;
  • 1,000 UEC (waluta obowiązująca w grze);
  • Self-Land Hangar;
  • statek kosmiczny (Mustang Alpha lub Aurora MR – w zależności od pakietu).

Star Citizen znajduje się we wczesnym dostępie od czerwca 2014 roku. Gra powstaje dzięki wsparciu fanów, którzy do tej pory uzbierali ponad 293 milionów dolarów na rozwój projektu. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC – wymaga czterordzeniowego procesora, kompatybilnej z DirectX 11 karty graficznej z 2 GB pamięci (zalecane 4 GB) oraz 16 GB RAM. Twórcy rekomendują instalowanie gry na dyskach twardych typu SSD. Produkcja działa na systemach Windows 7 (64-bit) z aktualizacją Service Pack 1, Windows 8, a także Windows 10 (Anniversary Update).

  1. Oficjalna strona gry
  2. Star Citizen – kompendium wiedzy