Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2019, 10:12

autor: Serek

Star Citizen - dodano wypożyczalnię statków oraz eksplorację jaskiń

W sieci pojawił się zwiastun prezentujący nowości w grze Star Citizen. Łatka 3.7 wprowadza między innymi wypożyczalnię statków oraz możliwość pieszego zwiedzania jaskiń i wydobywania z nich surowców. To oczywiście nie wszystko.

Po co robić huczne premiery, skoro można nie robić? - Star Citizen - dodano wypożyczalnię statków oraz eksplorację jaskiń - wiadomość - 2019-10-13
Po co robić huczne premiery, skoro można nie robić?

Wszyscy wspierający Star Citizen mogą już zagrać w najnowszą wersję alfa tytułu. Cloud Imperium Games wypuściło aktualizację 3.7, która dodaje wiele nowych funkcji do rozgrywki oraz oczywiście poprawia błędy „poprzednich nowych” funkcji. Naturalnie nie mogło obyć się bez trailera, który świetnie opisałby, jaką nową zawartość twórcy przygotowali dla graczy. Możecie go zobaczyć poniżej.

Nowa łatka aktualizuje personalizację postaci oraz zmienia użycie wytrzymałości. Od teraz można będzie dłużej biec sprintem i szybciej się regenerować. Poprawie uległa również sztuczna inteligencja statku bojowego (bardziej dynamiczny wybór celu). To oczywiście tylko usprawnienia i drobne zmiany w mechanice. Prawdziwą nowością są wypożyczalnie statków oraz jaskinie, które będzie można zwiedzać i eksploatować na piechotę. Działa to w prosty sposób: skanujesz planetę ze statku, a następnie udajesz się do jaskini z narzędziami górniczymi. Wszystko, by zebrać cenne surowce.

Od teraz można również dzielić się misjami ze znajomymi. Wspólny cel oraz zysk na pół to ciekawy pomysł. Do tego dochodzi usprawniony interfejs czatu oraz nowa mapa Star Marine. Wszystkie nowości dostępne w Star Citizen znajdziecie pod tym adresem. Przypomnijmy, że produkcja znajduje się we wczesnym dostępie od czerwca 2014 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Citizen