Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 29 października 2019, 15:49

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Wystartowały zapisy do turnieju Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Ruszamy z zapisami do turnieju Rocket League. Gramy 2v2 na platformach PC i PS4. Zgłoś się już teraz i powalcz o 600 zł oraz zestawy słodyczy od marki E.Wedel!

Rozpoczynamy kolejny turniej nowego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. - Wystartowały zapisy do turnieju Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-29
Rozpoczynamy kolejny turniej nowego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!.

Za nami pierwszy turniej w ramach Friendly Fire by WedelUp!, w którym gracze zmierzyli się w PUBG. Do zwycięzców trafią niebawem nagrody pieniężne oraz pyszności od marki E.Wedel. Dodatkowo uczestnicy turnieju zdobyli swoje pierwsze punkty w rankingu generalnym Friendly Fire by Wedel Up!, w którym do wygrania jest nagroda rzeczowa o wartości 3 000 złotych.

Dzisiaj zapraszamy Was do udziału w kolejnym turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem będziecie mogli zmierzyć się w duecie w grze Rocket League. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne (po 300 złotych na gracza), zestaw słodkości od marki E.Wedel oraz kolejne punkty w rankingu generalnym. Rejestrować możecie się do 1 listopada do godziny 19:00. Uczestników ogłosimy w ten sam dzień do godziny 22:00, a czas na potwierdzenie swojego udziału będziecie mieli 2 listopada od 7:00 do 17:00. Następnie o godzinie 18:00 rozpoczniemy turniej.

Przypominamy, że każdy z uczestników ma również szansę na zdobycie punktów w rankingu generalnym Friendly Fire by Wedel Up! z pulą nagród 7 000 złotych. Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Pełny regulamin z kolei znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju. Bądźcie czujni, bowiem dopiero się rozkręcamy! Oprócz najbliższego turnieju Rocket League, w ramach Friendly Fire by Wedel Up! będziecie mieli okazję wziąć udział w jeszcze pięciu rozgrywkach.

Regulamin turnieju

  • Turniej rozgrywany będzie w trybie 2v2, mecze BO3 na platformach PlayStation 4 i PC.
  • Maksymalna liczba uczestników wynosi 64 drużyny.
  • Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.
  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 1 listopada do godz. 22:00.
  • Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 2 listopada od godz. 7:00 do 17:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament.
  • Turniej startuje w ten sam dzień o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawić się na Discordzie o godz. 17:45.
  • Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.
  • Przebieg poszczególnych faz turnieju: ćwierćfinały, półfinały i finał. Wszystkie mecze będą rozgrywane po kolei i mogą wystartować dopiero po dołączeniu komentatora w roli spektatora.

Najważniejsze terminy