Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2016, 20:25

autor: Góral

Postal Redux ukaże się wiosną na PC-tach, a później także na PS4

Zapowiedziany w 2014 roku Postal Redux ukaże się wiosną na komputerach osobistych. Deweloperzy ze studia Running With Scissors ujawnili także, że w późniejszym czasie produkcja pojawi się również na konsoli PlayStation 4.

Pod koniec 2014 roku dowiedzieliśmy się, że studio Running With Scissors zamierza wydać zremasterowaną wersję pierwszego Postala, zatytułowaną Postal: Redux. Produkcja miała ujrzeć światło dzienne w 2015 roku, ale jak dobrze wiemy nie doszło do tego, a poza tym o projekcie zrobiło się podejrzanie cicho. Na szczęście jest z nim wszystko w porządku i doczekamy się jego premiery w tym roku. Mało tego, tytuł wiosną ukaże się na komputerach osobistych, a w późniejszym czasie pojawi się także na konsoli PlayStation 4, o czym poinformowano na oficjalnej stronie dewelopera, przy okazji publikując kilka nowych screenów oraz powyższy zwiastun. Projekt trafił także na Steama, ale nie można jeszcze składać zamówień przedpremierowych.

Postal: Redux doczeka się odświeżonej oprawy graficznej, ale jak widać powyżej na rewolucyjne zmiany nie ma co liczyć. - Postal: Redux ukaże się wiosną na PC-tach, a później także na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-02-24
Postal: Redux doczeka się odświeżonej oprawy graficznej, ale jak widać powyżej na rewolucyjne zmiany nie ma co liczyć.
Postal: Redux w skrócie:
  • Zremasterowana pierwsza odsłona serii Postal, z lepszą grafiką, trybem Rampage Mode i nie tylko
  • Ukaże się wiosną bieżącego roku na komputerach osobistych
  • W późniejszym czasie gra trafi także na konsolę PlayStation 4

Nowa wersja Postala, oprócz oczywiście ulepszonej oprawy graficznej, doczeka się także zremasterowanej ścieżki dźwiękowej oraz unowocześnionej rozgrywki, która naturalnie sprowadzi się do wykańczania wszystkich napotkanych przeciwników (m.in. policjanci, jednostki SWAT i wojsko). Ponadto możemy liczyć także na całkowitą nowość w postaci Rampage Mode. Zabawa w nim polegać ma na zabijaniu wrogów, przy czym walczyć mamy o jak najlepsze wyniki. Na ilość zdobywanych punktów wpływać będą kill streaki oraz jak najbardziej kreatywne metody destrukcji.

Z kolei kampania fabularna zaoferuje 17 poziomów umiejscowionych w domu, kopalni, parku rozrywki, mieście czy też bazie sił powietrznych. Natomiast w kwestii uzbrojenia możemy liczyć na 9 broni, w tym strzelbę, koktajl Mołotowa, wyrzutnię rakiet itd. Brzmi nieźle, wygląda dobrze, będzie grane!

Postal to słynna izometryczna strzelanka wypuszczona na rynek w 1997 roku. Produkcja już w momencie premiery daleka była od miana ideału, ale na stałe zapisała się w historii gier wideo, uzyskując status kultowej wśród wielu miłośników elektronicznej rozrywki. Tytuł wyróżniał się przede wszystkim brutalnością, co wywołało liczne kontrowersje i doprowadziło nawet do zakazu sprzedaży w niektórych krajach.