Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 listopada 2007, 18:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Portal

Przed tobą poradnik do jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych gier logicznych ostatnich lat, którą określić można mianem „first person puzzle”. Ryzykując życie, weźmiesz w niej udział w serii zadań. Ich ukończenie wymagać będzie od ciebie opanowania mechaniki portali, która pozwala na łączenie dwóch lokacji w przestrzeni.

„Przed tobą poradnik do jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych gier logicznych ostatnich lat, którą określić można mianem „first person puzzle”. Ryzykując życie, weźmiesz w niej udział w serii zadań. Ich ukończenie wymagać będzie od ciebie opanowania mechaniki portali, która pozwala na łączenie dwóch lokacji w przestrzeni.

Poradnik zawiera garść praktycznych porad dotyczących rozgrywki, szczegółowy opis przejścia kolejnych pomieszczeń w trybie podstawowym oraz dodatek w postaci listy achievementów (osiągnięć) uzupełniony o wskazówki, jak je odblokować.

Powodzenia!” - „Louvette”

Portal - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Portal w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.