Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 października 2006, 19:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: FIFA 07

Witam w poradniku do gry FIFA 07, kolejnej produkcji poruszającej temat piłki nożnej, autorstwa firmy Electronic Arts. Artykuł podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich opisuje Tryb Menedżerski, a więc zagadnienia finansowe oraz wszelkie aspekty dotyczące opieki nad piłkarzami i rynku transferowego. Druga sekcja dotyczy wykonywania i zastosowania manewrów podczas meczy. Ostatnia część omawia rozwiązania taktyczne używane w czasie rozgrywki.

„Witam w poradniku do gry FIFA 07, kolejnej produkcji poruszającej temat piłki nożnej, autorstwa firmy Electronic Arts. Artykuł podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich opisuje Tryb Menedżerski, a więc zagadnienia finansowe oraz wszelkie aspekty dotyczące opieki nad piłkarzami i rynku transferowego. Druga sekcja dotyczy wykonywania i zastosowania manewrów podczas meczy. Ostatnia część omawia rozwiązania taktyczne używane w czasie rozgrywki.

Poradnik przygotowany jest głównie z myślą o tych graczach, którzy pierwszy raz mają styczność z tą serią gier. Ci, co znają poprzednie odsłony, mogą spokojnie zacząć grę bez żadnych dodatkowych wskazówek.

Życzę miłej lektury, wielu goli i hojnych sponsorów.” - „Sandro”

FIFA 07 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry FIFA 07 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.