Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 października 2006, 06:32

autor: Metatron

Poznaliśmy datę Games Convention 2007

W świetle informacji o nowej formule targów E3 impreza organizowana za naszą zachodnią granicą nabiera większego znaczenia – przynajmniej dla przeciętnego gracza, bo dla deweloperów i wydawców najprawdopodobniej wciąż najważniejszym pozostanie mające miejsce w Santa Monica (wcześniej Los Angeles) wydarzenie.

W świetle informacji o nowej formule targów E3 impreza organizowana za naszą zachodnią granicą nabiera większego znaczenia – przynajmniej dla przeciętnego gracza, bo dla deweloperów i wydawców najprawdopodobniej wciąż najważniejszym pozostanie mające miejsce w Santa Monica (a wcześniej w Los Angeles) wydarzenie.

Organizatorzy Games Convention potwierdzili datę przyszłorocznych targów. Odbędą się one w Lipsku w dniach 22-26 sierpnia. Zgodnie z informacjami dotyczącymi tegorocznej imprezy, odwiedziło ją ponad sto osiemdziesiąt tysięcy osób pochodzących z siedemnastu krajów. W 2007 roku spodziewana jest nie mniejsza frekwencja.

Organizatorzy lipskich targów postanowili również rozszerzyć swoją działalność. Dlatego też w przyszłym roku poza europejską imprezą przygotowywany jest również jej azjatycki odpowiednik, który odbędzie się w dniach 7-9 września w Singapurze. Targi te szykowane są na około dwustu wystawców i sto pięć tysięcy odwiedzających.