Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 października 2005, 21:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Fahrenheit

Poradnik do gry Fahrenheit zawiera dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów potrzebnych do ukończenia rozgrywki. Przedstawiono najlepszą drogę postępowania, najciekawszą, przynoszącą najlepsze korzyści dla bohatera lub po prostu frajdę dla oka.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Fahrenheit. Znajdziesz tu dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów potrzebnych do ukończenia rozgrywki. [...]

Fahrenheit to gra, w której niejednokrotnie będziesz mieć istotny wpływ na przebieg dialogów, losy bohaterów i dalszą rozgrywkę. W poradniku opisałam możliwości, jakie są dostępne. Wybór należy do Ciebie. Oczywiście, niejednokrotnie sugeruję moim zdaniem najlepszą drogę postępowania, najciekawszą, przynoszącą najlepsze korzyści dla bohatera lub po prostu frajdę dla oka.

Życzę udanych wyborów i zachęcam do wypróbowania wszelkich możliwości i kombinacji, jakie oferuje ta gra. Powodzenia.” - „Krooliq”

Fahrenheit – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Fahrenheit w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.