Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 października 2005, 15:25

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

FAQ na temat LAN Party Poland 2005

Polskie imprezy growe mają to do siebie, że potrafią zgromadzić najlepszych graczy w jednym miejscu, w jednym czasie, a na dodatek w ilości przekraczającej wszelkie ludzkie normy. Okazją do takiego spotkania jest zbliżająca się, największa impreza LAN Party w Polsce – LAN Party Poland 2005.

Polskie imprezy growe mają to do siebie, że potrafią zgromadzić najlepszych graczy w jednym miejscu, w jednym czasie, a na dodatek w ilości przekraczającej wszelkie ludzkie normy. Okazją do takiego spotkania jest zbliżająca się, największa impreza LAN Party w Polsce – LAN Party Poland 2005. Dlaczego warto w niej uczestniczyć? Jego organizatorzy przygotowali krótkie F.A.Q. w którym znajdziecie odpowiedzi na wiele typowych pytań:

Tak, jestem prawdziwym graczem. Dlaczego miałbym wybrać się na LPP?

Powód jest prosty. Prawdziwego gracza nie może zabraknąć na tak prestiżowej imprezie, która oferuje jednocześnie doskonałą zabawę, wspaniałą atmosferę i, co ważne, świetne nagrody! Imprezy typu LAN Party organizowane są z myślą o graczach. Zasada jest prosta: wybierasz dla siebie miejsce, „kupujesz je”, bierzesz swój komputer, przyjeżdżasz i grasz, udowadniając własne umiejętności i mierząc się w turniejach, które tak naprawdę Ty ustalasz i Ty wybierasz (podczas rejestracji zaznaczasz preferowaną grę). Proste, prawda?

Kiedy i gdzie odbywa się LAN Party Poland?

LAN Party Poland odbywać się będzie 19-20 listopada 2005 na terenach Międzynarodowych Targów w Poznaniu. Dzięki temu możemy zagwarantować uczestnikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Start w sobotę o godzinie 11:00. Gramy całą noc, aż do niedzieli do godz. 17:00. Prawdziwa gratka.

Co z noclegiem?

Jeśli chodzi o nocleg, jest on zagwarantowany każdemu uczestnikowi strefy LAN za darmo na hali w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Od gracza wymaga się zabrania szczoteczki do zębów, karimaty i śpiwora. Cała hala turniejowa, jak i strefa noclegu jest chroniona i monitorowana, dzięki czemu nie ma najmniejszych powodów do obaw.

Nie jestem pełnoletni. Czy mogę wziąć udział w imprezie?

Tak, jak najbardziej! Wierzymy, że Wasi rodzice chcą biec z duchem czasu i wyrażą zgodę na Wasz udział w tak bezpiecznym i przyjaznym każdemu – nawet najmłodszemu – wydarzeniu.

Do udziału nieletniego potrzebna jest pisemna zgoda rodzica. Możecie ją znaleźć na stronach imprezy – www.lan.gamearena.pl

Pierwszę słyszę! Kto jest organizatorem LPP?

Głównym organizatorem jest Poznań Game Arena. Imprezę przygotowuje sztab ludzi, dla których gry są chlebem powszednim. Organizacją strefy LAN zajmuje się m.in. Piotr „Mit0s” Kamiński znany z Cyber Games Cup i PGA oraz firma PifPaf.pl, zajmująca się serwerami gier multiplayer. Do spółki działa elitarna grupa administratorów, którzy są Wam zapewne dobrze znani: Darky (SC/W3), Bryan (Q3A), Onion (CoD), Giergas (MoH) i kilku innych. Bez wątpienia są to ludzie, którzy zawodowo zajmują się imprezami LAN i robią to już od dłuższego czasu.

Jakie są koszty udziału w imprezie?

Koszt udziału w strefie LAN to 60zł. W zamian otrzymujesz miejsce turniejowe (wybrane przez Ciebie), miejsce do podłączenia sprzętu, niezawodne łącza i obsługę najlepszych adminów gier multiplayer w Polsce. Dojazd załatwiacie sami.

Jakie przewidzieliście nagrody?

Dokładna lista nagród (a jest jak worek Świętego Mikołaja – bez dna) niech zostanie naszą słodką tajemnicą :). Sponsorami zostali: AMD (procesory Athlon 64), Creative (karty dźwiękowe i słuchawki), Logitech (sprzęt dla graczy), LEM (gry) i inni. Wachlarz nagród jest zatem ogromny.

Czy mogę przyjechać i nie płacić za nic?

Tak. Została przygotowana dla zwiedzających specjalna strefa Turnieje 4 ALL, gdzie będzie można pograć w nowości i zmierzyć się z takimi tytułami jak Call of Duty 2, FIFA 06, SSX, Burnout: Revenge, NFS: Most Wanted czy Tekken 5. Dodatkowo podczas imprezy trwać będą oficjalne, pierwsze Mistrzostwa Polski Football Manager, organizowane przez redakcję FCMC.pl!

Gdzie znajdę szczegółowe informacje na temat imprezy?

Wszystkie informacje, nowości, konkursy i inne ważne treści oraz dokumenty znajdziecie na stronach www.lan.gamearena.pl. Serdecznie zapraszamy.

Przekonałem się! Gdzie mogę się zapisać i potwierdzić moją obecność?

Cieszymy się. Zapisy i rejestracja odbywają się na stronach www.lan.gamearena.pl. Aby potwierdzić swoją obecność musicie po prostu wpłacić pieniądze na nasze konto. Wtedy dajemy gwarancję, że nikt wybranego wcześniej miejsca Wam nie odbierze. Wszelkie dane znajdują się na naszych stronach. Gratulujemy wyboru, drogi Graczu! Nie zawiedziesz się!