Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 7 listopada 2003, 17:15

autor: Sznur

Poradnik: Enter the Matrix

Enter the Matrix to ciekawa gra akcji, niezawierająca, co prawda, żadnych innowacyjnych elementów, ale oferująca to, co gracze lubią najbardziej – szybką, na niższych poziomach trudności nawet zupełnie bezstresową zabawę. Ta gra jest pewnym rozwinięciem fabuły filmu Matrix: Rewelacja i zawiera kilka ciekawych opowieści, wyjaśniających co nieco rozgrywające się w nim wydarzenia. - Opis przejścia gry na najwyższym poziomie trudności.

„Enter the Matrix to ciekawa gra akcji, niezawierająca, co prawda, żadnych innowacyjnych elementów, ale oferująca to, co gracze lubią najbardziej – szybką, na niższych poziomach trudności nawet zupełnie bezstresową zabawę. Ta gra jest pewnym rozwinięciem fabuły filmu Matrix: Rewelacja i zawiera kilka ciekawych opowieści, wyjaśniających co nieco rozgrywające się w nim wydarzenia.

Poradnik jest opisem przejścia gry krok po kroku na najwyższym poziomie trudności, prowadzącym za rączkę od początku do końca opowieści. Zawarłem w nim porady dla obu głównych bohaterów – Niobe oraz Ghosta, wraz z ich nieco odmienną drogą prowadzącą do celu. Mam nadzieję, że znajdziecie w nim odpowiedź na każdy Wasz problem związany z tą grą.” - „Zodiac”

Enter The Matrix - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Enter The Matrix w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.