Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 listopada 2009, 14:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Borderlands

„Poradnik do gry Borderlands jest podzielony na kilka części. W pierwszej znajdują się porady, ułatwiające wejście w świat i poznanie mechaniki. W kolejnej zostały opisane sylwetki wszysktich czterech bohaterów, a w następnej znajdują się ogólne mapy najważniejszych lokacji z zaznaczonymi postaciami oraz tablicami zadań i przejściami, ułatwiającymi nawigację pomiędzy obszarami."

„Poradnik do gry Borderlands jest podzielony na kilka części. W pierwszej znajdują się porady, ułatwiające wejście w świat i poznanie mechaniki. W kolejnej zostały opisane sylwetki wszysktich czterech bohaterów, a w następnej znajdują się ogólne mapy najważniejszych lokacji z zaznaczonymi postaciami oraz tablicami zadań i przejściami, ułatwiającymi nawigację pomiędzy obszarami. Najobszerniejszą częścią poradnika jest bogato ilustrowany opis przejścia, w którym znalazły się charakterystyki wszystkich dostępnych misji. Natomiast na końcu możecie zapoznać się z wyzwaniami – ich zaliczanie przynosi sporo punktów doświadczenia.” - „Wolfen”

Borderlands - poradnik

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Borderlands w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.