Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 listopada 2007, 17:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Agatha Christie: Evil Under the Sun

"Witam w nieoficjalnym poradniku do kolejnej, trzeciej już części przygodówek wzorowanych na powieściach słynnej pisarki Agathy Christie. Evil Under the Sun, bo o nim mowa to gra z perspektywy trzeciej osoby. Głównym bohaterem jest słynny detektyw Herkules Poirot, który tym razem musi rozwiązać zagadkę śmierci pięknej Arleny Marshall."

„Witam w nieoficjalnym poradniku do kolejnej, trzeciej już części przygodówek wzorowanych na powieściach słynnej pisarki Agathy Christie. Evil Under the Sun, bo o nim mowa to gra z perspektywy trzeciej osoby. Głównym bohaterem jest słynny detektyw Herkules Poirot, który tym razem musi rozwiązać zagadkę śmierci pięknej Arleny Marshall.

Poradnik zawiera opis wszystkich czynności niezbędnych do pomyślnego ukończenia gry. Za każdym razem gdy przeprowadzasz z kimś rozmowę, wyczerpuj wszystkie dostępne tematy. Podczas gry czytaj uważnie notatnik, znajdziesz tam masę rzeczy które pomogą Ci pchnąć fabułę do przodu. Zwróć uwagę na pozycję Timings. Podczas gry musisz zmierzyć czasy w jakich można pokonać daną drogę. Nie przedłużając, życzę udanej zabawy.” - „bartek”

Agatha Christie: Evil Under the Sun - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Agatha Christie: Evil Under the Sun w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.