Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 listopada 2019, 15:00

autor: AlexB

Poprawiony wygląd Sonica na nowym zwiastunie filmu Sonic The Hedgehog

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Sonic The Hedgehog, czyli kolejnego filmu o przygodach niebieskiego, superszybkiego jeża. Prezentuje on poprawiony wygląd maskotki firmy SEGA, który był krytykowany w pierwszej zajawce.

Twórcy dołożyli wszelkich starań, by poprawić wygląd Sonica w nadchodzącym filmie. - Poprawiony wygląd Sonica na nowym zwiastunie filmu Sonic The Hedgehog - wiadomość - 2019-11-12
Twórcy dołożyli wszelkich starań, by poprawić wygląd Sonica w nadchodzącym filmie.

Minęło przeszło pół roku od premiery pierwszego trailera filmu Sonic The Hedgehog (w polskim tłumaczeniu Sonic. Szybki jak błyskawica). Wzbudził on ogromne kontrowersje wśród fanów, przede wszystkim ze względu na dość osobliwy wygląd słynnego, superszybkiego jeża stworzonego przez firmę SEGA, nieprzystający do tego, co mogliśmy zaobserwować w grach oraz animacjach z nim w roli głównej. Wytwórnia Paramount wzięła sobie krytykę do serca i obiecała poprawę designu bohatera. Efekty prac możecie podziwiać na nowym zwiastunie produkcji, który dziś pojawił się w sieci. Obejrzycie go poniżej.

Wyraźna poprawa jest widoczna na pierwszy rzut oka. Sonic wygląda teraz dużo sympatyczniej niż w kwietniu. Fanom zmiana ta bardzo przypadła do gustu, o czym mogą świadczyć oceny trailera z oficjalnego kanału wytwórni Paramount Pictures w serwisie YouTube. Łapki w górę stanowią przytłaczającą większość.

Niestety, konieczność zmian miała swoją cenę. Twórcy zostali zmuszeni do przełożenia premiery filmu, która początkowo była zaplanowana na listopad tego roku. Ostatecznie film pojawi się w amerykańskich kinach w przyszłe Walentynki, czyli 14 lutego 2020 roku. W Polsce zadebiutuje on 28 lutego. Przypominamy, że w naszym kraju będzie on posiadał rodzimy dubbing.

Film Sonic The Hedgehog opowie historię tytułowego jeża, który pewnego dnia trafia na Ziemię. Niestety, na jego trop wpada zły doktor Robotnik, który pragnie schwytać bohatera i poznać tajemnicę jego niezwykłej prędkości, która ma mu pomóc w zdobyciu władzy nad wszechświatem. W ucieczce sympatycznemu stworkowi pomaga policjant Tom Wachowski.

Jest lepiej? - Poprawiony wygląd Sonica na nowym zwiastunie filmu Sonic The Hedgehog - wiadomość - 2019-11-12
Jest lepiej?

Głosu jeżowi Sonicowi w nowej ekranizacji jego przygód użyczył Ben Schwartz, którego możecie kojarzyć z występów w serialu Parks and Recreation oraz filmie The Walk. Sięgając chmur. Ponadto w produkcji zobaczymy między innymi Jamesa Marsdena, Jima Carreya oraz Neala McDonougha. Reżyserią zajął się Jeff Fowler. Scenariusz napisali Josh Miller, Patrick Casey i Oren Uziel.

  1. Oficjalna strona marki Sonic
  2. Oficjalna strona wytwórni Paramount Pictures