Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 listopada 2019, 14:55

autor: Vergil

Promocja w Epic Games Store – kup grę za 60 zł i odbierz kupon o wartości 40 zł

W ramach nowej promocji w Epic Games Store można zdobyć kupon o wartości 40 złotych do wykorzystania w tym sklepie. Jak to jednak zwykle bywa, akcja potrwa jeszcze tylko przez sześć dni; niemniej na wykorzystanie kuponów będziemy mieć jeszcze ponad pięć miesięcy.

W Epic Games Store rozpoczęła się promocja nazwana Wydarzeniem dedykowanym twórcom. Nabycie objętej nią gry kosztującej co najmniej 59,99 złotych i wprowadzenie tagu twórcy lub skorzystanie z jego łącza przy finalizacji transakcji zaowocuje otrzymaniem kuponu o wartości 40 zł, który będzie można wykorzystać przy następnym zakupie. Warto przy tym zaznaczyć, że akcja dobiegnie końca 18 listopada o 17:00. Niemniej z wykorzystaniem kuponu nie trzeba zbytnio się spieszyć, gdyż utraci on ważność dopiero 1 maja 2020 roku o 8:59.

Promocja jest jednak objęta pewnymi obostrzeniami. Na jednym koncie można zdobyć tylko jeden kupon. Poza tym można go użyć wyłącznie do nabycia „gier spełniających warunki promocji”, a więc produkcji już wydanych w Epic Games Store; promocją nie są objęte ani tytuły dostępne w przedsprzedaży, ani dodatki bądź zakupy w grach. Kupon zostanie też unieważniony w przypadku zwrócenia gry zakupionej z zamiarem jego otrzymania bądź przy jego pomocy (w tym drugim przypadku wartość zwrotu ma być równa rzeczywistej kwocie wydanej na dany tytuł).

W Epic Games Store nie brakuje produkcji, które „łapią” się na nową promocję. - Promocja w Epic Games Store – kup grę za 60 zł i odbierz kupon o wartości 40 zł - wiadomość - 2019-11-12
W Epic Games Store nie brakuje produkcji, które „łapią” się na nową promocję.

Korzystając z okazji, przypominamy, że obecnie klienci Epic Games Store mogą zdobyć za darmo gry Ruiner i Nuclear Throne. 14 listopada będzie na nich natomiast czekać platformowa gra akcji pod tytułem The Messenger.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.