Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 sierpnia 2011, 19:52

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Ponad 50 gier i 350 000 rejestracji w dziale Multigier na GRYOnline.pl!

Dział Multigier na GRYOnline.pl z każdym miesiącem rośnie w siłę. Miło nam donieść, że wraz z początkiem sierpnia przekroczyliśmy liczbę 50 gier, natomiast ilość rejestracji wynosi już ponad 350 tysięcy.

Istniejący od 2008 roku dział Multigier z każdym miesiącem rośnie w siłę. Miło nam donieść, że wraz z początkiem sierpnia przekroczyliśmy liczbę 50 gier, natomiast ilość rejestracji wynosi już ponad 350 tysięcy.

Przypominamy, że dział Multigier skupia produkcje, w które można zagrać całkowicie za darmo. Większość z nich funkcjonuje za pośrednictwem przeglądarki internetowej, w zaledwie kilku przypadkach wymagane jest pobieranie klienta (jak np. w naszych najnowszych grach, czyli Battlefield Play4Free, Battlefield Heroes czy Need For Speed World).

Ponad 50 gier i 350 000 rejestracji w dziale Multigier na GRYOnline.pl! - ilustracja #1

Dobierając tytuły do działu Multigier staramy się wybierać najlepsze, najpopularniejsze i – co najważniejsze - darmowe produkcje z różnych gatunków. Dzięki temu fani różnych typów gier znajdą tu coś dla siebie. Wśród ponad pięćdziesięciu pozycji można zatem wyróżnić m. in. gry akcji, MMORPG, menadżery sportowe, strategie oraz wzorowane na słynnych Tycoonach gry ekonomiczne. Warto przy tym zaznaczyć, że skupiamy produkcje zarówno od polskich producentów (Prison Wars, Wiedźmin Versus), jak i zagranicznych.

Dział Multigier cieszy się Waszą rosnącą popularnością, o czym świadczyć może chociażby fakt, iż od początku istnienia działu, czyli kwietnia 2008 roku, zarejestrowaliście się w darmowych grach już ponad 350 000 razy. Co więcej, od momentu uruchomienia nowej szaty graficznej (sierpień 2010) odnotowaliśmy ponad 100 000 rejestracji.

Ponad 50 gier i 350 000 rejestracji w dziale Multigier na GRYOnline.pl! - ilustracja #2

Dziękujemy Wam za zainteresowanie Multigrami, będącymi części sekcji Darmowych Gier na GRYOnline.pl. Planujemy w najbliższym czasie uatrakcyjniać ten dział poprzez dodawanie nowych pozycji… i nie tylko!

Korzystając z okazji, zapraszamy również na stronę Darmowych Gier w serwisie Facebook, gdzie publikowane są najświeższe informacje, nie tylko na temat Multigier, ale i innych działów prezentujących tytuły oparte na modelu free-to-play.