Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2012, 14:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Polska premiera pecetowej wersji gry Niesamowity Spider-Man

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Niesamowity Spider-Man w wersji na PC. Dzieło studia Beenox pod koniec czerwca zadebiutowało na konsolach i zostało wydane z okazji debiutu najnowszego filmu z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej.

Z ponad miesięcznym opóźnieniem w stosunku do edycji konsolowych, pecetowa wersja gry Niesamowity Spider-Man debiutuje w polskich sklepach. W okresie letniej posuchy na rynku, premiera nowej odsłony przygód Człowieka Pająka może być ciekawą propozycją dla fanów uniwersum Marvela.

Niesamowity Spider-Man został wydany w naszym kraju przez firmę Licomp Empik Multimedia w angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Na świecie są również dostępne edycje na Wii, 3DS-a oraz DS-a. Posiadacze komputerów osobistych mogą zamówić grę m.in. w Sklepie GRY-OnLine w cenie 99,90 złotych, podczas gdy użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 199,90 złotych.

Jeśli wciąż wahacie się nad ewentualnym zakupem, polecamy zapoznać się z naszą recenzją wersji konsolowej, która od pecetowej nie różni się niczym szczególnym pod względem zawartości. Z kolei dla posiadaczy gry przygotowaliśmy poradnik z opisem przejścia misji głównych i dodatkowych, a także lokalizacją wszystkich stron komiksów oraz innych znajdziek. Oprócz tego redakcja serwisu tvgry.pl na początku lipca udostępniła materiał filmowy z cyklu Gramy!, prezentujący omawiany tytuł w akcji.

The Amazing Spider-Man to kolejna gra akcji z bohaterem popularnej serii komiksowej w roli głównej. Choć produkcja była tworzona przez studio Beenox odpowiedzialne m.in. za odsłony Spider-Man: Shattered Dimensions i Spider-Man: Edge of Time, to zajmował się nią nowy zespół deweloperski, który nie miał udziału przy opracowywaniu poprzednich przygód Człowieka-Pająka.