Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2012, 12:05

autor: Sarge

The Amazing Spider-Man na Wii U zadebiutuje wiosną 2013 roku

Firma Marvel ujawniła, że gra The Amazing Spider-Man (w naszym kraju znana też pod nazwą Niesamowity Spider-Man) w wersji na Wii U ukaże się wiosną 2013 roku. Produkcja na nadchodzącą konsolę firmy Nintendo zostanie odpowiednio wzbogacona w stosunku do wydanych w tym roku edycji.

Firma Marvel ogłosiła termin premiery gry The Amazing Spider-Man w wersji na Wii U. Dzieło studia Beenox ukazało się w tym roku na kilku innych platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii, 3DS-ie oraz DS-ie.

Edycja na nadchodzącą konsolę firmy Nintendo zadebiutuje wiosną 2013 roku (dokładna data nie jest jeszcze znana). Portem zajmie się odpowiedzialne za oryginał studio Beenox. W zamian za dłuższy czas oczekiwania, posiadacze Wii U otrzymają na płycie dodatkową zawartość, za którą użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą zapłacić. Wersja na Wii U wykorzysta również walory GamePada oraz sterowanie ruchem.

The Amazing Spider-Man na Wii U zadebiutuje wiosną 2013 roku - ilustracja #1
W przyszłym roku The Amazing Spider-Man trafi także na Wii U

Jeśli chcecie sprawdzić czy jest na co czekać, powinniście się zapoznać z naszą recenzją wersji na aktualnie dostępne na rynku konsole. Kilka miesięcy temu redaktorzy serwisu tvgry.pl przygotowali również film prezentujący omawiany tytuł w akcji. Z kolei dla obecnych posiadaczy gry, w serwisie gry-online.pl dostępny jest poradnik zawierający opis przejścia misji głównych i pobocznych, a także lokalizację wszystkich sekretów.

The Amazing Spider-Man to kolejna gra akcji z bohaterem popularnej serii komiksowej w roli głównej. Choć produkcja była tworzona przez studio Beenox odpowiedzialne m.in. za odsłony Spider-Man: Shattered Dimensions i Spider-Man: Edge of Time, to zajmował się nią nowy zespół deweloperski, który nie miał udziału przy opracowywaniu poprzednich przygód Człowieka-Pająka. Prawdopodobnie ta sama ekipa przygotowuje teraz wersję na Wii U.