Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2012, 12:28

autor: Hed

Konsolowy Niesamowity Spider-Man trafił do polskich sklepów

Do sklepów trafiły konsolowe wersje gry Niesamowity Spider-Man, w której Człowiek-Pająk musi zmierzyć się z armią robotów. Pierwsze recenzje produkcji potwierdzają, że jej twórcy stanęli na wysokości zadania.

Konsolowy Niesamowity Spider-Man trafił do polskich sklepów - ilustracja #1
Spider-Man gotowy do akcji.

Konsolowa wersja gry Niesamowity Spider-Man trafiła dzisiaj do polskich sklepów. W produkcji powiązanej z filmem pod tym samym tytułem wcielamy się w tytułowego bohatera, który staje do walki z robotami zagrażającymi mieszkańcom Nowego Jorku. Pierwsze oceny przygód Człowieka-Pająka potwierdzają, że studio Beenox jeszcze raz stanęło na wysokości zadania i zaserwowało solidną grę akcji z otwartym światem.

Zestawienie zachodnich recenzji można sprawdzić oczywiście na łamach Metacritic. Wynika z niego, że nowy Spider-Man reprezentuje wysoki poziom – gra zebrała dobre oceny w większości serwisów: siódemki w IGN, Team Xbox, czy Destructoid, oraz ósemki w tekstach Planet Xbox 360 i EGM Now. Produkcja nie wszystkim podobała się równie mocno, więc zdarzają się też niższe noty, np. trzy gwiazdki przyznane przez GamesRadar.

Oceny gry Niesamowity Spider-Man:

  1. EGM – 8/10
  2. G4 – 4/10
  3. Gamespot – 7,5/10
  4. Polygon – 7,5/10
  5. GameTrailer – 7,5/10
  6. TeamXbox – 7/10
  7. Destructoid – 7/10
  8. Game Informer – 6,75/10
  9. GamesRadar – 3/5

Niesamowity Spider-Man został wydany w Polsce na Xboksie 360 oraz PlayStation 3 – każda z nich kosztuje 229,99 zł i zawiera tylko angielską wersję językową. W planach firmy Licomp Empik Multimedia jest także edycja na komputery osobiste, która pojawi się dopiero 10 sierpnia (w cenie 129,99 złotych). Po więcej informacji o grze studia Beenox odsyłamy Was do naszych materiałów: zapowiedzi z E3, filmów wideo, czy galerii.

  1. The Amazing Spider-Man - co pokazał Peter Parker na E3 2012?