Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2012, 12:37

autor: Adrian Werner

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Duel of Champions

Mamy dobre wieści dla miłośników wirtualnych karcianek. Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do bety Might & Magic: Duel of Champions. Liczba kodów jest ograniczona, więc pośpiech jest w tej sytuacji jak najbardziej wskazany.

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Duel of Champions - ilustracja #1

Might & Magic: Duel of Champions to sieciowa karcianka osadzona w popularnym uniwersum fantasy znanym z serii turowych strategii i cyklu RPG-ów. Do premiery gry pozostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz możecie ją wypróbować podczas bety, dzięki rozdawanym przez nas kluczom. Aby otrzymać kod umożlwiający wzięcie udziału w testach musicie udać się na specjalną stronę na naszym serwisie:

  1. Might & Magic: Duel of Champions – zdobądź klucz do wersji beta

Po otrzymaniu klucza Wasze następne kroki powinny wyglądać następująco:

  • Wejdźcie na oficjalną stronę gry.
  • Zalogujcie się na własne konto Uplay lub załóżcie nowe.
  • Wprowadźcie klucz do bety.
  • Pobierzcie klienta gry.

Po zainstalowaniu klienta Might & Magic: Duel of Champions będziecie mogli za darmo dołączyć do zabawy. Przypominamy, że liczba kluczy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć.

Budowanie talii.

W meczach Might & Magic Duel of Champions zadaniem gracza jest oczywiście pokonanie przeciwnika, co wymaga sprowadzenia punktów życia jego bohatera do zera. W tym celu wykorzystuje się karty, które dzielą się na pięć kategorii – jednostki, wydarzenia, bohater, zaklęcia i łut szczęścia.

W wersji beta dostępne są trzy grywalne frakcje – Przystań, Inferno i Nekropolis. Wybór stronnictwa bohatera wpływa na jego umiejętności magiczne, liczbę punktów życia oraz poziom początkowy. Każda armia ma postać talii, w której musi się znaleźć 1 karta bohatera i pięć przypisanych wydarzeniom. Talię oczywiście możemy rozbudowywać, aż osiągnie poziom nawet 200 kart.

Might & Magic Duel of Champions zaoferuje rozbudowane opcje spoleczościowe. Udostępnione zostaną regularnie uaktualniane listy najlepszych graczy. Nie zabraknie też sieciowych turniejów i systemu tworzenia gildii.

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej