Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2012, 12:35

autor: Kono

Polska premiera gry Jagged Alliance: Back in Action

Na polskim rynku zadebiutowała dziś pudełkowa wersja Jagged Alliance: Back in Action - taktycznej gry akcji. Tytuł oferowany jest w polskiej wersji językowej i zawiera trzy dodatki DLC.

Na półkach polskich sklepów oficjalnie debiutuje dzisiaj gra Jagged Alliance: Back in Action. Tytuł, dostępny na platformie PC, został wydany przez firmę Techland i jest sprzedawany w cenie 79,90 złotych. Wersja pudełkowa zawiera polską, kinową wersję językową i została wzbogacona o kilka dodatków DLC.

Polska premiera gry Jagged Alliance: Back in Action - ilustracja #1

Światowa premiera gry Jagged Alliance: Back in Action miała miejsce 9 lutego w serwisach dystrybucji elektronicznej. Firma Techland postanowiła jednak zaoferować graczom znad Wisły pudełkową wersję tego tytułu. Za 79,90 złotych otrzymujemy kinową wersję językową oraz dodatki DLC o łącznej wartości ok. 20 zł. Wydawcy chwalą się, że produkcja została zlokalizowana przy współpracy z polskimi fanami i sceną Jagged Alliance, w szczególności z Iron Squad oraz osobami stojącymi za Jagged Alliance Center PL.

Jagged Alliance: Back in Action to mocno zmodyfikowany remake wypuszczonej w 1999 roku gry Jagged Alliance 2 – jednej z najlepszych taktycznych turówek w historii komputerowej rozrywki. Autorzy z zespołu Coreplay wprowadzili sporo zmian do formuły rozgrywki, z których największą jest zrezygnowanie z tur na rzecz czasu rzeczywistego. W grze wcielamy się w najemnika zatrudnionego w celu obalenia królowej Deidranny, rządzącej niewielkim państwem znanym jako Arulco.

Osobom niezdecydowanym polecamy zapoznanie się z recenzją Jagged Alliance: Back in Action opublikowaną na łamach serwisu gry-online.pl (tytuł otrzymał ocenę 7/10), a także wersją demonstracyjną, którą możecie pobrać z naszych serwerów. Przypominamy również, że latem tego roku w serwisach dystrybucji elektronicznej pojawi się Jagged Alliance: Crossfire, będący samodzielnym dodatkiem do Jagged Alliance: Back in Action.