Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 czerwca 2012, 12:20

Najlepsze cosplaye - Dovahkiin z The Elder Scrolls V: Skyrim

W najnowszym wydaniu naszego cosplayowego cyklu skręcamy w klimaty fantasy i prezentujemy żeńską wersję Dovahkiina z gry The Elder Scrolls V: Skyrim. W postać tę wcieliła się Manzi DeYoung.

Najlepsze cosplaye - Dovahkiin z The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #1
Źródło: Manzi DeYoung

W ostatnim w tym tygodniu cosplayu gościmy Dovahkiina z gry The Elder Scrolls V: Skyrim, a konkretnie jego żeńską wersję. Ten pełen detali kostium własnoręcznie opracowała i założyła na siebie Manzi DeYoung.

Dla porównania prezentujemy artwork z gry, choć trzeba oczywiście pamiętać, że jak każde przyzwoite cRPG, The Elder Scrolls V: Skyrim pozwala na dowolne przebieranie postaci.

Najlepsze cosplaye - Dovahkiin z The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - Dovahkiin z The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #3 The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część kultowej serii cRPG-ów autorstwa studia Bethesda Softworks. Gra ponownie przenosi nas do krainy Tamriel, a fabuła tym razem obraca się wokół powrotu pradawnej rasy smoków.

Najnowsza odsłona cyklu okazała się olbrzymim sukcesem. W ciągu pierwszego tygodnia na półki sklepów powędrowało siedem milionów pudełek, a gra przez wiele tygodni była najpopularniejszą produkcją na usłudze Steam. The Elder Scrolls V: Skyrim stał się również pierwszym tytułem w historii, który otrzymał na naszym serwisie ocenę 10/10.

TWOIM ZDANIEM

Jak podoba Ci się cosplay z The Elder Scrolls V: Skyrim?

Wow, Manzi DeYoung wygląda cudownie!
73,6%
Jest ok, może kostium mógłby być lepszy.
14,6%
Właśnie kostium podoba mi się najbardziej.
7%
Kompletnie mi się nie podoba.
4,9%
Zobacz inne ankiety