Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 11:43

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Polska premiera dodatku The Sims 3: Zwierzaki

Dzisiaj na sklepowe półki trafił najnowszy dodatek do gry The Sims 3, w którym możemy zaopiekować się zwierzętami, a nawet wcielić sie w ich rolę.

Dzisiaj trafił na półki sklepowe najnowszy dodatek do gry The Sims 3 zatytułowany Zwierzaki. Wszystkie osoby, które do tej pory nie nabyły trzeciej odsłony tej popularnej serii mogą również skorzystać ze specjalnej obniżki.

Polska premiera dodatku The Sims 3: Zwierzaki - ilustracja #1

Najnowszy dodatek do gry The Sims 3 jest skierowany do wszystkich miłośników zwierząt. Co ciekawe, nie tylko stajemy przed szansą zaopiekowania się stworzonym przez siebie pupilem, ale nawet wcielenia się w jego rolę. Dzięki temu możemy ocenić jak prezentuje się świat z tak odmiennej perspektywy. Posiadanie futrzaka dostarcza również nowych opcji interakcji z sąsiadami.

Do dyspozycji gracza oddano ponad 100 gatunków zwierząt. Wśród nich znajdują się między innymi psy, koty, ptaki, gryzonie, żółwie oraz węże. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urządzić domowe zoo. Nowością w serii The Sims jest wprowadzenie koni. Możemy zająć się ich hodowlą oraz spróbować swoich sił w roli dżokeja. Twórcy przygotowali również atrakcję dla fanów klimatów fantasy, gdyż w produkcji studia EA Games występują jednorożce.

Polska premiera dodatku The Sims 3: Zwierzaki - ilustracja #2

Dodatek The Sims 3: Zwierzaki został wydany w pełnej polskiej wersji językowej na komputery PC oraz Mac (sugerowana cena 99,90 zł), a także konsole PlayStation 3, Xbox 360 (po 149,90 zł) oraz Nintendo 3DS (169,90 zł). Możecie go zamówić taniej w Sklepie GRY-OnLine.

Z okazji premiery dodatku, w większości sklepów w całej Polsce przygotowano specjalną ofertę na grę The Sims 3. Do końca tygodnia cena wersji przeznaczonej na komputery PC/Mac została obniżona o 30%. Oznacza to, że możecie wejść w jej posiadanie za niecałe 100 złotych. W Sklepie GRY-OnLine kosztuje ona obecnie 79,90 zł.

Poniżej prezentujemy film promocyjny w polskiej wersji językowej: