Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2012, 14:30

autor: Olek

Polska premiera dodatku The Sims 3: Cztery pory roku

Fani gry The Sims 3 w Polsce doczekali się kolejnego rozszerzenia. Dzisiaj w sprzedaży pojawił się wyczekiwany dodatek The Sims 3: Cztery pory roku, który wzbogaca świat Simów o cyklicznie zmieniającą się aurę, a także szereg związanych z tym atrakcji, ubiorów i rekwizytów.

Nie ma to jak zmoknąć w świecie Simów. - Polska premiera dodatku The Sims 3: Cztery pory roku - wiadomość - 2012-11-15
Nie ma to jak zmoknąć w świecie Simów.

Wydane w 2007 roku rozszerzenie Cztery pory roku do dziś uznawane bywa za jeden z najlepszych dodatków do gry The Sims 2 (średnia ocen w serwisie metacritic wynosi 78/100). Deweloperzy z EA Sims Studio postanowili jeszcze raz sięgnąć po sprawdzoną formułę, adaptując ją jednak do możliwości, jakie stwarza świat The Sims 3 i wzbogacając o kilka nowych elementów.

Światowa premiera The Sims 3: Seasons miała miejsce przedwczoraj. Gracze znad Wisły musieli więc wykazać się odrobiną cierpliwości, co jednak wynagrodzone zostało polską wersją językową (napisy) dodatku, który dostępny jest zarówno w tradycyjnym, pudełkowym wydaniu jak i w edycji elektronicznej (dystrybuowanej za pośrednictwem platformy Origin). W obu przypadkach sugerowana cena detaliczna wynosi 99,99 zł.

Na co mogą liczyć nabywcy The Sims 3: Cztery pory roku? Podobnie jak pierwowzór, rozszerzenie wprowadza przede wszystkim płynnie zmieniające się cykle pór roku. Stosownie do aury Simy mają możliwość m.in. pojeździć na snowboardzie, zagrać w piłkę nożną, przygotować lampiony z dyni albo zbudować igloo. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć mnóstwa nowych strojów i elementów wyposażenia.

Twórcy The Sims 3: Cztery pory roku przygotowali również niespodziankę dla posiadaczy wcześniejszego dodatku – Nie z tego świata. Korzystając z obu rozszerzeń można przejąć kontrolę nad mocą Kamienia Pogodowego, który pozwala zsyłać na świat Simów magiczne deszcze, burze i mgły.

  1. Oficjalna strona internetowa serii The Sims
  2. Sprawdź, gdzie najtaniej można kupić The Sims 3: Cztery pory roku