Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 11:00

autor: Sarge

Polska gra Anomaly: Warzone Earth druga wśród najlepszych produkcji na Maca

Gra Anomaly: Warzone Earth od polskiego zespołu 11 bit studios zajęła drugie miejsce w plebiscycie Best of Mac App Store 2011. Zdecydowano w nim o wyborze najlepszych gier i aplikacji, które pojawiły się na łamach Mac App Store w 2011 roku.

Polski zespół 11 bit studios pochwalił się zajęciem przez produkcję Anomaly: Warzone Earth drugiego miejsca w plebiscycie Best of Mac App Store 2011. Wybrano w nim najlepsze gry i aplikacje, które pojawiły się na łamach Mac App Store w 2011 roku.

Bardzo dobrze oceniane dzieło rodzimego studia ukazało się na PC, Maca oraz platformy mobilne oparte na systemie iOS. Zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie Best of Mac App Store 2011 to duży sukces polskiego dewelopera. Twórcy nie mają się czego wstydzić, bo przegrali jedynie z grą Sid Meier’s Civilization V – piątą odsłoną niezwykle popularnej serii strategicznej.

Polska gra Anomaly: Warzone Earth druga wśród najlepszych produkcji na Maca - ilustracja #1
Anomaly: Warzone Earth

W ten sposób produkcja zespołu 11 bit studios zdobyła kolejne wyróżnienie przyznawane przez firmę Apple. W czerwcu tytuł otrzymał bowiem nagrodę Apple Design Award w kategorii Best of Mac App Store 2011 – Game of the Year Runner-Up. Z okazji tych osiągnięć, Anomaly: Warzone Earth jest dostępne na łamach Mac App Store w promocyjnej cenie 3,99 dolarów, czyli ok. 14 złotych.

Firma Apple wybrała także najlepsze aplikacje oferowane w ramach jej usługi. Zwyciężył program do edycji obrazu Pixelmator, wyprzedzając odpowiednika do modyfikacji muzyki o nazwie djay. Pełne zestawienie wyróżnionych tytułów znajduje się pod tym adresem. Użytkownicy systemów z rodziny Windows mogą mieć problemy z uruchomieniem strony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anomaly: Warzone Earth

Anomaly: Warzone Earth