Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2016, 18:42

autor: Góral

Pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Sniper Elite 4

Studio Rebellion zaprosiło wybrane media na specjalny pokaz gry Sniper Elite 4. W związku z tym w kilku serwisach opublikowano stosowne materiały, ukazujące fragmenty rozgrywki z nowych przygód Karla Fairburne’a.

W sieci pojawiły się pierwsze nagrania z rozgrywką z zapowiedzianej kilka dni temu gry Sniper Elite 4. Studio Rebellion zaprosiło wybrane media na specjalny pokaz wersji pre-alfa, dzięki czemu stosowne wideo zapowiedzi opublikowano w kilku serwisach, w tym na kanale YouTube Eurogamera - materiał wklejamy powyżej. No dobra, a co na nim? Trochę strzelania, kilka efektownych animacji z rentgenowskiej kamery, skradanie się, używanie gwizdka, przyciągającego patrolujących żołnierzy itd. Dodatkowo poznaliśmy parę nowych ciekawostek, np., że ukazane na materiale miasteczko to jedna z mniejszych lokacji, do których trafimy w grze. Mimo wszystko i tak jest ona trzy razy większa od jakiejkolwiek miejscówki z poprzedniej odsłony.

Sama gra stawia bardziej na eksploracje i skradanie się. Dodatkowo porównano ją nawet do serii Assassin's Creed, ze względu na fakt, że Karl Fairburne może teraz wspinać się po ścianach, przeskakiwać pomiędzy oknami i nie tylko.

Pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Sniper Elite 4 - ilustracja #1
Sniper Elite 4 w skrócie:
  • Trzecioosobowa strzelanka od studia Rebellion
  • W grze ponownie wcielimy się w snajpera Karla Fairburne’a
  • Ukaże się w tym roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych

Sniper Elite 4 ukazać ma się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych w tym roku, przy czym nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery. Podczas zabawy ponownie wcielimy się w znanego wszystkim fanom serii Karla Fairburne’a. Tym razem trafi on na Półwysep Apeniński, gdzie będzie pomagał aliantom w walce z niemieckimi dywizjami.

Produkcja przeznaczona ma być zarówno dla samotników, jak i osób preferujących zabawę w trybie współpracy, gdyż pojawi się w niej dwuosobowy co-op. Wszystko to uzupełni tryb multiplayer, ale na jego temat na razie nic nie wiemy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach