Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2016, 18:42

autor: Góral

Pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Sniper Elite 4

Studio Rebellion zaprosiło wybrane media na specjalny pokaz gry Sniper Elite 4. W związku z tym w kilku serwisach opublikowano stosowne materiały, ukazujące fragmenty rozgrywki z nowych przygód Karla Fairburne’a.

W sieci pojawiły się pierwsze nagrania z rozgrywką z zapowiedzianej kilka dni temu gry Sniper Elite 4. Studio Rebellion zaprosiło wybrane media na specjalny pokaz wersji pre-alfa, dzięki czemu stosowne wideo zapowiedzi opublikowano w kilku serwisach, w tym na kanale YouTube Eurogamera - materiał wklejamy powyżej. No dobra, a co na nim? Trochę strzelania, kilka efektownych animacji z rentgenowskiej kamery, skradanie się, używanie gwizdka, przyciągającego patrolujących żołnierzy itd. Dodatkowo poznaliśmy parę nowych ciekawostek, np., że ukazane na materiale miasteczko to jedna z mniejszych lokacji, do których trafimy w grze. Mimo wszystko i tak jest ona trzy razy większa od jakiejkolwiek miejscówki z poprzedniej odsłony.

Sama gra stawia bardziej na eksploracje i skradanie się. Dodatkowo porównano ją nawet do serii Assassin's Creed, ze względu na fakt, że Karl Fairburne może teraz wspinać się po ścianach, przeskakiwać pomiędzy oknami i nie tylko.

Pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Sniper Elite 4 - ilustracja #1
Sniper Elite 4 w skrócie:
  • Trzecioosobowa strzelanka od studia Rebellion
  • W grze ponownie wcielimy się w snajpera Karla Fairburne’a
  • Ukaże się w tym roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych

Sniper Elite 4 ukazać ma się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych w tym roku, przy czym nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery. Podczas zabawy ponownie wcielimy się w znanego wszystkim fanom serii Karla Fairburne’a. Tym razem trafi on na Półwysep Apeniński, gdzie będzie pomagał aliantom w walce z niemieckimi dywizjami.

Produkcja przeznaczona ma być zarówno dla samotników, jak i osób preferujących zabawę w trybie współpracy, gdyż pojawi się w niej dwuosobowy co-op. Wszystko to uzupełni tryb multiplayer, ale na jego temat na razie nic nie wiemy.