Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 4 listopada 2019, 16:11

autor: Froozyy

Podsumowanie turnieju Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

W weekend poznaliśmy zwycięzców turnieju Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Drużyna z pierwszego miejsca może cieszyć się z nagród pieniężnych, zestawów słodkości od marki E.Wedel oraz dodatkowych punktów w rankingu generalnym. Przed nami kolejne rozgrywki - tym razem zawodnicy powalczą w duetach w League of Legends.

Zakończyliśmy turniej Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Podsumowanie turnieju Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-04
Zakończyliśmy turniej Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

W ten weekend odbył się drugi turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Zawodnicy zmierzyli się w Rocket League, a zwycięzcy mogą cieszyć się z nagród pieniężnych oraz słodkich upominków od marki E.Wedel. Każdy z uczestników otrzymał również odpowiednią liczbę punktów w rankingu generalnym Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

W finale spotkały się drużyny ESE Wita oraz ESE i to pierwsza z nich wyszła zwycięsko z pojedynku, pokonując przeciwników 3:0. Finaliści w półfinałach wyeliminowali TurboBenc oraz Actina Pact. Pełen przebieg rozgrywek możecie znaleźć pod tym adresem.

Ćwierćfinały

  • Clown 9 vs. ESE Wita – 0:2
  • TurboBenc vs. The Boys – 2:0
  • Synerium Gaming vs. ESE – 0:2
  • Azaris Esports vs. Actina Pact – 0:2

Półfinały

  • ESE Wita vs. TurboBenc – 2:0
  • ESE vs. Actina Pact – 2:0

Finał

  • ESE Wita vs. ESE – 3:0

Przypominamy również, że obecnie trwają zapisy do turnieju 2v2 w League of Legends. Możecie rejestrować się do 8 listopada do godziny 19:00. Rozgrywki zostały zaplanowane na 9 listopada na godzinę 18:00.