Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 08:35

autor: Aver

Podano datę premiery dodatku DLC Leviathan do gry Mass Effect 3

Firma BioWare ogłosiła, ża dodatek DLC o tytule Leviathan do gry Mass Effect 3 ukaże się 28 sierpnia na PC i Xboksa 360. Europejscy użytkownicy PlayStation 3 poczekają na niego dzień dłużej. Rozszerzenie skupi się na wyjaśnieniu pochodzenia rasy Żniwiarzy.

Na oficjalnym blogu studia BioWare pojawiła się informacja, że trzecie rozszerzenie DLC do gry Mass Effect 3 ukaże się 28 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Europejscy posiadacze urządzenia firmy Sony będą je mogli pobrać dzień później, w środę 29 sierpnia. Cena dodatku wyniesie 10 dolarów (około 34 złote) lub 800 punktów Microsoftu.

Podano datę premiery dodatku DLC Leviathan do gry Mass Effect 3 - ilustracja #1
Mass Effect 3: Leviathan ujawni tajemnice Żniwiarzy

Mass Effect 3: Leviathan został oficjalnie zapowiedziany na początku miesiąca. Ma zawierać jedną misję w trybie rozgrywki jednoosobowej, w której wraz z komandorem Shepardem będziemy poszukiwać tytułowego stwora, rzekomo mogącego zabić Żniwiarza. Rozszerzenie ujawni pochodzenie i tajemnice spowijające rasę najeźdźców galaktyki, odda do dyspozycji graczy nowe uzbrojenie oraz prawdopodobnie wprowadzi zmiany do zakończenia tytułu.

Przejście dodatku ma zająć kilka godzin. Rozszerzenie do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry.