Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS3PCX360
Okładka Mass Effect 3: Leviathan (PS3)
OkładkaMass Effect 3: Leviathan (PS3)

Mass Effect 3: Lewiatan

Mass Effect 3: Leviathan

Obszerne rozszerzenie do wyprodukowanej przez studio BioWare, trzeciej odsłony kultowej serii RPG Mass Effect. Akcja dodatku toczy się w trakcie wojny i obraca się wokół tytułowej, mitycznej istoty zwanej Lewiatanem, który według plotek zdolny jest zabić Żniwiarza.

To jest dodatek do gry Mass Effect 3.

RPG | TPP | science fiction | TPS | RPG akcji | Role-playing shooter

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mass Effect 3: Lewiatan Premiera

28sie2012

PC X360 PS3

Gry podobne do Mass Effect 3: Lewiatan

Fallout: New Vegas

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Borderlands

Mass Effect 3: Leviathan to dodatek DLC do wydanego w 2012 roku futurystycznego RPG-a. Całość ponownie opracowało studio BioWare. Rozszerzenie do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

Akcja toczy się w trakcie wojny i obraca się wokół mitycznego stwora zwanego Lewiatanem, który według plotek zdolny jest zabić Żniwiarza. Komandor Shepard postanawia sprawdzić prawdziwość tych pogłosek, jako że posiadanie takiego sojusznika byłoby poważnym atutem w wojnie. Fabuła dodatku pozwala graczom odkryć tajemnicę pochodzenia rasy Żniwiarzy.

Mass Effect 3: Leviathan oferuje nową przygodę, która starcza na ok. 3 godziny zabawy. W jej trakcie mamy okazję odwiedzić kilka dodatkowych systemów planetarnych, przejść cztery zupełnie nowe lokacje i wykorzystać mecha zaprojektowanego do poruszania się po morskim dnie. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji, zabawa jest połączeniem dynamicznych starć z licznymi grupami wrogów oraz spokojniejszych etapów polegających na rozmawianiu z nowymi postaciami. W walce pomagają nam dwa nowe rodzaje broni w postaci strzelby AT-12 Raider oraz karabinu szturmowego M-55 Argus, a także garść nowych ulepszeń do już posiadanego arsenału. Ponadto dodatek Leviathan oferuje graczom jedną unikatową umiejętność dla Sheparda (dominacja, czyli czasowe zmuszenie wroga do walki po naszej stronie).

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 330 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,3 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mass Effect 3: Lewiatan

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Mass Effect 3: Lewiatan Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza)
  • 15 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
X360
PS3