Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2012, 11:35

Mass Effect 3: Leviathan – nowy trailer dodatku DLC

W sieci ukazała się rozszerzona wersja zwiastuna zestawu DLC dla gry Mass Effect 3, zatytułowanego Leviathan. Na filmie zobaczymy nowe fragmenty przerywników fabularnych, lokacje oraz przeciwników z jakimi walczyć będziemy w rozszerzeniu.

Czy gracze są jeszcze zainteresowani kampanią w Mass Effect 3?

Na początku tego miesiąca BioWare oficjalnie zapowiedziało nowy singleplayerowy dodatek DLC do Mass Effect 3, zatytułowany Leviathan, którego premierę zaplanowano na 28 sierpnia. Na klika dni przed tą datą, w sieci ukazała się rozszerzona wersja pierwszego trailera nowej przygody. Przypomnijmy, że jej akcja rozgrywa się w trakcie głównej kampanii i wojny ze żniwiarzami. Komandor Shepard będzie poszukiwać śladów tajemniczego Lewiatana, mitycznego stwora zdolnego zabić żniwiarzy. Poza scenariuszem, odkrywającym przed nami historię kryjącą się za głównymi wrogami serii, twórcy wprowadzą zupełnie nowe postacie, ulepszenia i bronie, a także oryginalne lokacje, takie jak widoczna na trailerze oceaniczna głębia.

Rozszerzenie najpewniej wpłynie również nieco na zakończenie gry, ostatnio zmodyfikowane darmowym dodatkiem Extended Cut, wprowadzając nowe linie dialogowe. Plotki sugerują, że Leviathan nie będzie ostatnim DLC dla pojedynczego gracza planowanym przez BioWare. Kolejnym ma być misja rozgrywająca się na stacji kosmicznej Omega, która pojawiła się w drugiej części trylogii.

Cena Mass Effect 3: Leviathan wyniesie 10 dolarów (około 34 zł) lub 800 punktów Microsoftu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mass Effect 3
  2. Recenzja dodatku Extended Cut do gry Mass Effect 3 - czy warto było czekać na rozszerzone zakończenie?