Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2019, 19:30

PlayStation Plus na listopad: NiOh i Outlast 2

Sony ogłosiło tytuły, które w listoapdzie trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania dwóch gier: NiOh i Outlast 2.

Poznaliśmy tytuły dwóch produkcji, które subskrybenci PlayStation Plus będą mogli w listopadzie dodać do swojej wirtualnej biblioteki gier na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest wydany w 2017 roku NiOh, a więc RPG akcji stworzony przez studio Team Ninja (serie Dead or Alive, Ninja Gaiden i gra Metroid: Other M) mocno inspirowane cyklami Dark Souls i Onimusha. Akcja tytułu przenosi nas do fikcyjnej wersji XVI-wiecznej Japonii, zamieszkiwanej przez przeróżne demony i monstra wyjęte wprost z folkloru oraz tradycyjnych szintoistycznych wierzeń. Dzieło Team Ninja było ciepło przyjęte przez fanów gatunku i w przyszłym roku otrzyma drugą część, której wersja beta zostanie udostępniona na PlayStation 4 w ten weekend.

Drugą listopadową produkcją jest survival horror Outlast 2, wydany dwa lata temu sequel świetnie ocenianego Outlasta z 2013 roku. Podczas zabawy gracze infiltrują niewielką wioskę leżącą w sercu Stanów Zjednoczonych. Zamieszkują ją szaleni kultyści wierzący w zbliżający się koniec świata. Porwali oni żonę głównego bohatera, która wraz z nim przeżyła katastrofę helikoptera. W przeciwieństwie do poprzednika, tytuł oferuje rozległe otwarte lokacje patrolowane przez śmiertelnie groźnych przeciwników.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Listopadowa oferta PlayStation Plus:

  1. NiOh (PS4)
  2. Outlast 2 (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 4 listopada.

Gry, które w listopadzie zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. The Last of Us: Remastered (PS4)
  2. MLB: The Show 19 (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.