Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 5 października 2007, 19:00

Playstation 3 40 GB oficjalnie potwierdzony! Obniżka ceny PS3 60 Gb Starter Pack

Sony Poland informuje o wprowadzeniu na polski rynek 10 października nowego modelu PLAYSTATION 3 40GB w niezwykle atrakcyjnej, rekomendowanej cenie 1 599pln.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Sony Poland informuje o wprowadzeniu na polski rynek 10 października nowego modelu PLAYSTATION 3 40GB w niezwykle atrakcyjnej, rekomendowanej cenie 1 599pln.

Wprowadzenie na rynek nowego modelu PLAYSTATION 3 przez Sony Computer Entertainment Europe było odpowiedzią na potrzeby użytkowników i miłośników świata domowej rozrywki High Definition.

Playstation 3 40 GB oficjalnie potwierdzony! Obniżka ceny PS3 60 Gb Starter Pack - ilustracja #1

Rozszerzając bardzo intensywnie ilość tytułów gier PLAYSTATION 3 ( ponad 65 pozycji do Gwiazdki ), nowy model wyposażony został w twardy dysk o pojemności 40GB oraz wszelkie funkcje, dzięki którym użytkownik pozna świat rozrywki High Definition: gry najnowszej generacji, znakomitej jakości filmy w High Definition na dyskach Blu-ray, bezprzewodowy kontroler SIXAXIS, WiFi oraz wyjście HDMI, a wszystko to wspierane przez procesor Cell Broadband Engine, który stanowi serce PS3.

Wprowadzenie na rynek najnowszego modelu PLAYSTATION 3 40GB to odpowiedź na komentarze tysięcy dotychczasowych użytkowników PS3, a także prośby naszych potencjalnych klientów. W nowym modelu PS3 zmniejszono ilość portów USB 2.0 do dwóch oraz zrezygnowano z portów na karty pamięci.

Nowy model PS3 nie posiada kompatybilności wstecznej z grami PlayStation 2. Główny nacisk kładziony jest na ilość i jakość dostępnych gier nowej generacji, dedykowanych użytkownikom PS3.

Cena istniejącego na rynku zestawu Starter Pack, zawierającego PS3 60GB, dodatkowy kontroler SIXAXIS oraz dwie znakomite gry, zostanie obniżona do kwoty 1 999pln. Dotychczasowy model 60GB zostaje w sprzedaży aż do wyczerpania zapasów. Nowa rekomendowana cena detaliczna na ten model obowiązywać będzie od 10 października 2007 roku.

„Wprowadzenie nowego modelu PS3 40GB, jest rezultatem obserwacji rynku oraz chęci realizacji potrzeb naszych użytkowników i wszystkich potencjalnych klientów.” – powiedział David Reeves, Prezydent SCEE. „Dzięki temu rozwiązaniu możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby graczy.

Nowe PS3 to najwyższej jakości rozrywka High Definition proponowana naszym wymagającym graczom.”