Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2012, 10:25

autor: Sarge

Pierwszy teaser i oficjalna zapowiedź gry Mount & Blade II: Bannerlord

Od niemal roku wiadomo, że studio TaleWorlds pracuje nad kontynuacją gry Mount & Blade. Teraz deweloper oficjalnie zapowiedział swoje nowe dzieło, udostępniając pierwszy teaser i przedstawiając pełny tytuł - Mount & Blade II: Bannerlord.

Studio TaleWorlds oficjalnie zapowiedziało grę Mount & Blade II: Bannerlord. Wiadomość nie jest żadnym zaskoczeniem dla osób śledzących temat. Rok temu Mikail Yazbeck ze studia TaleWorlds podał bowiem informację, że pracuje nad kontynuacją Mount & Blade.

Dopiero teraz możemy mówić o oficjalnej zapowiedzi gry. Deweloper nie tylko ujawnił bowiem pełny tytuł nadchodzącej produkcji, ale też udostępnił krótki teaser zwiastujący nadejście Mount & Blade II: Bannerlord. Niestety, jak dotąd nie przedstawiono żadnych szczegółów na temat gry. Twórcy zapraszają do śledzenia oficjalnej strony internetowej, Twittera oraz Facebooka, gdzie będą pojawiać się wszelkie informacje.

Mount & Blade to seria produkcji łączących w sobie elementy gier akcji, RPG oraz strategii. Przenosimy się w nich do średniowiecza i możemy wziąć udział w spektakularnych potyczkach z tamtego okresu. Zabawa składa się z elementów strategicznych, kiedy dowodzimy na mapie większymi grupami wojsk. Z kolei w trakcie walk sami chwytamy za miecz i staramy się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.