Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2011, 10:05

autor: Sarge

Studio TaleWorlds zapowiada grę Mount & Blade 2

Fani serii Mount & Blade doczekają się kontynuacji produkcji, która w Polsce pojawiła się także w specjalnej odsłonie Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Mount & Blade 2 zapowiedział Mikail Yazbeck ze studia Taleworlds Entertainment.

Mikail Yazbeck ze studia TaleWorlds Entertainment zapowiedział grę Mount & Blade 2. Jest to kontynuacja produkcji, która w Polsce doczekała się specjalnej odsłony o tytule Mount & Blade: Ogniem i Mieczem.

Producent informację o powstawaniu Mount & Blade 2 podał w trakcie trwania powyższego materiału filmowego (od 33. sekundy). Niestety, zabrakło w nim jakichkolwiek szczegółów na temat gry. Nie wiemy nawet, kiedy możemy spodziewać się premiery, nie wspominając o zawartości przyszłej produkcji. Pierwszych detali doczekamy się dopiero w przyszłości.

Mount & Blade to seria łącząca w sobie elementy gier akcji, RPG oraz strategii. Cechą charakterystyczną tytułów wchodzących w skład cyklu jest podzielenie rozgrywki na dwie fazy. W pierwszej poruszamy się na mapie grupami wojsk, by w drugiej objąć nad nimi kontrolę, gdy napotkają jakieś zagrożenie. Kontynuacja zapewne rozwinie znane pomysły, więc spodziewamy się po niej podobnych atrakcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.