Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2012, 08:33

autor: Kono

Pierwszy screen z gry The Amazing Spider-Man

Firma Activision udostępniła pierwszy obrazek z gry The Amazing Spider-Man, której producentami są deweloperzy z zespołu Beenox.

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów gier ze Spider-Manem w roli głównej. Firma Activision udostępniła pierwszy screenshot z nadchodzącej produkcji o przygodach Człowieka-Pająka, czyli The Amazing Spider-Man.

Pierwszy screen z gry The Amazing Spider-Man - ilustracja #1

I… to niestety wszystkie nowe informacje o nadchodzącej grze. Trzeba przyznać, że zarówno studio Beenox, produkujące The Amazing Spider-Man, jak i wydawca tytułu, czyli firma Activision, nie są skorzy do dzielenia się wiadomościami na temat najnowszej odsłony wirtualnych przygód Spider-Mana. Być może udostępniony screen jest zapowiedzią większej ilości świeżych materiałów z gry.

Przypominamy, że dokładna data wydania The Amazing Spider-Man nie została ujawniona. Jest to kolejna gra o przygodach Człowieka-Pająka tworzona przez studio Beenox. Poprzednie dwie produkcje (Spider-Man: Shattered Dimensions oraz Spider-Man: Edge of Time) spotkały się z w miarę ciepłym przyjęciem. Możemy więc mieć nadzieję, że multiplatformowa produkcja nie zawiedzie oczekiwań fanów bujającego się na pajęczynach superbohatera. Gra pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360, Nintendo Wii, DS oraz 3DS.