Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2010, 09:55

autor: Hed

Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD

W sieci pojawiły się pierwsze obrazki z odświeżonej wersji Beyond Good & Evil, która zgodnie z zapowiedzią trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 w przyszłym roku. Produkcja zostanie potraktowana wyższą rozdzielczością (1080p), lepszymi modelami i teksturami, zremasterowaną ścieżką dźwiękową i innymi dodatkami. Czyżby to zapowiedź oczekiwanej kontynuacji?

W sieci pojawiły się pierwsze obrazki z odświeżonej wersji Beyond Good & Evil, która zgodnie z zapowiedzią trafi na PlayStation 3 (PSN) oraz Xboksa 360 (XBLA) w przyszłym roku. Produkcja zostanie potraktowana wyższą rozdzielczością (1080p), lepszymi modelami i teksturami, zremasterowaną muzyką i innymi dodatkami. Czyżby to przedsmak kontynuacji?

Na obrazkach pojawiają się standardowo Jade i Pey’j, najważniejsi bohaterzy gry, którzy walczą z zastępami bezwzględnych obcych. Oprócz tego fani pierwowzoru rozpoznają warsztat jednorożców w klimatach reggae, jedno z miasteczek i kilka przedstawicieli fauny planety Hillys. Tym ostatnim podczas zabawy robimy zdjęcia, a w zamian za nie odblokowujemy nowe przedmioty.

Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD - ilustracja #1

Powtarzanie po raz kolejny tego jak wysoki poziom reprezentuje Beyond Good & Evil byłoby nudne. O zapowiedzianym remake’u rozmawialiśmy wczoraj podczas drugiego naGRAnia, czyli podcasta publikowanego w serwisie gameplay.pl (odcinek będzie dostępny niedługo). Padło tam określenie, że przygody Jade to genialna produkcja, której nikt nie kupił.

Rzeczywiście Beyond Good & Evil był małym arcydziełem Michaela Ancela (twórca Raymana) i spółki, które niestety nie sprzedało się najlepiej. W przyszłym roku będzie okazja żeby się zrehabilitować i pokazać Ubisoftowi, że seria cieszy się zainteresowaniem. W końcu kontynuacja najwyraźniej nadal znajduje się w produkcji i liczymy, że ujrzy światło dzienne.

Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD - ilustracja #2
Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD - ilustracja #3
Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD - ilustracja #4
Pierwsze obrazki z Beyond Good & Evil HD - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2010-10-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.