Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2010, 12:45

autor: Sarge

Pierwsze DLC zwiększy limit poziomu doświadczenia w Fallout: New Vegas

Ujawniony kilka dni temu pierwszy dodatek DLC do gry Fallout: New Vegas o nazwie Dead Money powoli nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów. Dzisiaj poznaliśmy parę nowych informacji na jego temat.

Ujawniony kilka dni temu pierwszy dodatek DLC do gry Fallout: New Vegas o nazwie Dead Money powoli nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów. Dzisiaj poznaliśmy parę nowych informacji na jego temat.

Pojawiły się one na oficjalnej stronie gry, gdzie możemy wyczytać między innymi, że rozszerzenie zwiększy limit doświadczenia możliwego do zdobycia z poziomu 30. do 35. Jest to zabieg doskonale już znany posiadaczom trzeciej części Fallouta, gdzie początkowo nie można było przekroczyć dwudziestego levelu, a dopiero DLC Broken Steel pozwoliło nabić kolejnych dziesięć.

Potwierdzono również, że po ściągnięciu Dead Money będziemy mogli odblokować nowe perki, choć na razie nie ujawniono jeszcze ich nazw lub konkretnego zastosowania. Nie mogło się też naturalnie obyć bez nowych Osiągnięć do odblokowania, choć tutaj również będziemy musieli poczekać na ich pełną listę.

Pierwsze DLC zwiększy limit poziomu doświadczenia w Fallout: New Vegas - ilustracja #1

Twórcy obiecują kilka dodatkowych godzin zabawy, kiedy to stawimy czoła tajemniczym, zamkniętym w charakterystycznych kombinezonach Ghost People. Oprócz tego będziemy musieli uważać na nowe rodzaje śmiercionośnych pułapek i systemów zabezpieczeń.

Tak jak dowiedzieliśmy się wcześniej, na nową przygodę ruszymy wraz z trzema kompanami, aby zdobyć legendarny skarb Sierra Madre Casino. Czekają nas nieznane wcześniej tereny do zwiedzenia i przeciwnicy do pokonania. Przyjdzie nam też podjąć jeszcze trudniejsze decyzje, które będą miały oczywiście wpływ na dialogi i samą rozgrywkę. Jeśli interesuje Was bardziej szczegółowy opis lokacji Sierra Madre, zapraszamy do przeczytania naszej wcześniejszej wiadomości.

Dodatek Dead Money będzie od 21 grudnia dostępny drogą cyfrowej dystrybucji. Póki co jest on szykowany tylko dla posiadaczy Xboksa 360, którzy zapłacą za możliwość jego ściągnięcia 800 punktów Microsoftu. Nie wiadomo, czy użytkownicy PlayStation 3 oraz pecetów będą mieli kiedykolwiek okazję sprawdzić to rozszerzenie. Po doświadczeniach z Falloutem 3 można jednak przypuszczać, że dostaną je oni z pewnym opóźnieniem.