Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Lemon Interactive Press Release" 10 października 2003, 12:03

PC FUN 2 - pakiet 10 gier trafił właśnie do sprzedaży

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

PC FUN 2 - pakiet 10 gier w rewelacyjnej cenie 9,90 zł trafił właśnie do sprzedaży. Podobnie, jak i poprzednio, wydawcy zgromadzili 10 ciekawych produkcji, utrzymując konwencję „gry za złotówkę”.

Niezwykle szeroki odzew, z jakim spotkała się pierwsza edycja PC FUN, zadecydował o stworzeniu wysoko nakładowego periodyku, który dostępny jest w kioskach i salonach prasowych. Pakiet oferuje gry, które wyróżniają się kolorową grafiką, prostotą pomysłu i znakomitą grywalnością. Łatwość obsługi pozwala osiągnąć maksimum zabawy także osobom, które nie na co dzień zasiadają do komputera, choć z powodzeniem mogą się tu bawić także namiętni gracze. Przejrzyste menu pozwala wybrać interesującą pozycję i dokonać automatycznej instalacji.

W pakiecie znalazły się następujące produkcje.

Paintball Heroes

FPP, gdzie nie pada żadna ofiara! To możliwe tylko, gdy grasz w paintball! Strzelaj kulkami z farbą, zdobywaj przyczółki, walcz o zwycięstwo!

Tiny Trails

Rysunkowy świat pełen akcji, przygód i zagadek! Szybka grafika 3D, ciekawe animacje i 60 oryginalnych poziomów!

Argon

Rozwiąż szereg zagadek i daj nogę z najlepiej strzeżonego więzienia! Ciekawa grafika, przyjazny interfejs i wesoła przygoda!

Space Haste

XXII wiek! Futurystyczne maszyny na torach przyszłości! Oto wyścigi rodem z filmów science-fiction, w których wygrać może tylko jeden...

Dark Angael

Przyszła, by się zemścić... Nic nie mogło jej w tym przeszkodzić... Na imię miała Carina... Barwny shooter, który obudzi wspomnienia starych graczy!

Sleep Walker

Nie budź go... Po prostu pomóż mu w lunatycznej wycieczce. Trójwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa, która da Ci wiele satysfakcji!

Seven Kingdoms

Ekscytująca strategia czasu rzeczywistego! Siedem oryginalnych kultur, budujących i podbijających imperia! Dodatkowo tryb multiplayer!

Alien Bugs

Ocal wszechświat przed kosmicznymi robalami w 50 misjach! Szybka arcade'owa strzelanka rodem z popularnych automatów do gier. Nie zagrać w nią, to grzech!

Autobahn Racing

Niebezpieczne prędkości, szerokie autostrady, zakręty śmierci... Tu nie ma żadnych ograniczeń! Uwaga - prawo jazdy nie jest wymagane!

Dark Corona

Walcz po stronie Rebelii przeciw Imperatorowi Keldorowi w kosmicznej bitwie! 16 etapów, siedem potężnych broni i szybka grafika nie dadzą Ci odetchnąć.