Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2010, 11:19

autor: Jiker

Październik miesiącem debiutu Dead Rising 2 w Europie

Firma Capcom poinformowała, że europejski debiut gry akcji Dead Rising 2, w której trafimy do świątyni hazardu Fortune City i po raz kolejny weźmiemy udział w ekscytującej batalii z nieumarłymi, odbędzie się 1 października – miesiąc później, niż było to planowane do tej pory.

Firma Capcom poinformowała, że europejski debiut gry akcji Dead Rising 2, w której trafimy do świątyni hazardu Fortune City i po raz kolejny weźmiemy udział w ekscytującej batalii z nieumarłymi, odbędzie się 1 października – blisko miesiąc później, niż było to planowane do tej pory.

Październik miesiącem debiutu Dead Rising 2 w Europie - ilustracja #1

Chuck Green czeka na sygnał do ataku.

Dotąd terminem debiutu w Europie był 3 września. Warto odnotować, że opóźnienie dotyczy również Stanów Zjednoczonych, w których gra miała się ukazać 31 sierpnia (wyjdzie 28 września).

Przedstawiciele producenta nie podali przyczyny takiego obrotu sprawy. Nie odnieśli się także do daty debiutu prologu Case Zero, do którego dostęp drogą dystrybucji cyfrowej uzyskają posiadacze Xboksa 360. Przypominamy, że do jego publikacji dojdzie wyłącznie za sprawą Xbox Live, przed premierą pełnej wersji przygód Chucka Greena.

Ta ostatnia zostanie wydana jednocześnie w wersjach na wspomnianego Xboksa 360, a także PlayStation 3 i PC. Więcej informacji na jej temat przeczytacie w naszej zapowiedzi opublikowanej pod koniec maja, a także zobaczycie na filmie z cyklu Gramy!, nagranym w trakcie targów E3. Przypominamy, że gra jest kontynuacją udanej produkcji z 2006 roku, która znalazła wśród posiadaczy Xboksa 360 blisko dwa miliony nabywców.