Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2012, 09:02

autor: Hed

Otwarta beta End of Nations opóźniona – twórcy szlifują grę

Otwarta beta End of Nations została opóźniona. Twórcy ze studia Trion Worlds podjęli taką decyzję w związku z odzewem zebranym w trakcie zamkniętych testów. „Poczekajcie i pozwólcie nam zrobić lepszą grę” – proszą deweloperzy.

Czekacie na otwartą betę End of Nations? Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość! - Otwarta beta End of Nations opóźniona – twórcy szlifują grę - wiadomość - 2012-11-28
Czekacie na otwartą betę End of Nations? Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość!
End of Nations:
  • Otwarta beta została opóźniona – data startu testów jest nieznana
  • Twórcy zapewniają, że gra nie została anulowana
  • Osoby, które wydały na nią pieniądze, mogą liczyć na zwroty

Studio Trion Worlds opóźniło start otwartych testów End of Nations, których można było spodziewać się tej jesieni. Deweloper podjął taką decyzję w związku z odzewem zebranym w trakcie zamkniętej bety. „Pokazały one kilka aspektów gry wymagających dalszych szlifów i poprawek”napisali twórcy na Facebooku kilka dni temu. W komentarzu z wczoraj zapewniono, że „End of Nations nie zostało anulowane”.

„Zdecydowaliśmy się opóźnić fazę otwartej bety na czas nieokreślony” – piszą przedstawiciele Trion Worlds. Studio dodało, że w swoim czasie przekaże konkretniejsze informacje na temat dalszych losów End of Nations. Gracze, którzy zamówili tytuł przedpremierowo mogą też spodziewać się stosownych maili dotyczących ewentualnego zwrotu pieniędzy. „Poczekajcie i pozwólcie nam dostarczyć lepszą grę” – proszą o cierpliwość twórcy.

Opóźnienie może oznaczać wiele rzeczy, ale w tym przypadku wydaje się, że deweloper rzeczywiście wziął sobie do serca uwagi graczy i postanowił dopracować produkcję. Trion Worlds, studio znane między innymi z gry MMO Rift, zapraszało fanów strategii do sprawdzenia gry kilkukrotnie – w wydarzeniach tego typu mogliście wziąć udział za sprawą rozdawanych przez nas kodów.

Otwarta beta End of Nations opóźniona – twórcy szlifują grę - ilustracja #3End of Nations to strategia sieciowa free-to-play, w której konflikt toczy się na mapie świata podzielonej na terytoria. W tym samym czasie biorą w nim udział tysiące graczy. Konfrontacja tych zapowiedzi Trion Worlds z rzeczywistością wypada różnie, o czym pisał Czarny w niedawnym tekście. Mimo tego, nasz redaktor uznał, że „gra faktycznie stanowi ciekawą odskocznię od innych tytułów MMORTS”.

  1. Oficjalna strona End of Nations
  2. Test gry End of Nations, darmowego MMORTS-a twórców Command & Conquer