Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2021, 20:20

autor: AlexB

Oglądaj z nami prezentację EA Play Live 2021 [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje prezentacja EA Play Live 2021. Podczas wydarzenia pokazane zostaną takie produkcje, jak Battlefield 2042 czy FIFA 2022.

Aktualizacja

EA Play Live 2021 już za nami. Oto najistotniejsze informacje, które pojawiły się na prezentacji:

  1. GRID Legends - nowa odsłona wyścigowego cyklu zapowiedziana na EA Play Live 2021
  2. Lost in Random - zwiastun i nowe informacje z EA Play Live
  3. Knockout City - nadchodzi 2. sezon, a w nim Hollywood
  4. Apex Legends: Emergence - sezon 10. już w sierpniu. Poznaliśmy szczegóły
  5. Battlefield Portal może być rewolucją, jaka była serii potrzebna od dawna
  6. Dead Space powraca, remake zawita na PS5, PC i Xbox Series X|S

Oryginalna wiadomość

W minionych tygodniach obejrzeliśmy trzy prezentacje z cyklu EA Play Spotlight – o strzelankach, grach niezależnych oraz serii Madden. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ich ukoronowaniem będzie sieciowa konferencja EA Play Live 2021. Wystartuje ona dziś równo o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisję obejrzycie chociażby w serwisie YouTube. Odtwarzacz znajdziecie poniżej.

Jakie gry zostaną pokazane podczas EA Play Live 2021? Przede wszystkim Battlefield 2042, FIFA 2022 oraz inne produkcje sportowe od EA Sports, jak Madden NFL 22. Od pewnego czasu krążą także plotki o zapowiedzi nowej gry z cyklu Dead Space. Jak jednak będzie w istocie? O tym przekonamy się dopiero za kilka godzin. Pewne jest jedno – w trakcie wydarzenia nie zobaczymy żadnej pozycji sygnowanej marką Star Wars.

Rzecz jasna wszystkie najważniejsze pokazy, jakie będą miały miejsce w ramach EA Play Live 2021, zostaną opisane na łamach GRYOnline.pl. Istotne informacje zamieścimy również w niniejszej wiadomości w ramach aktualizacji.

  1. Oficjalna strona EA Play Live