Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2021, 19:36

autor: DM

Oglądaj z nami stream EA Play Spotlight o przyszłości FPS-ów [Aktualizacja: podsumowanie]

Dziś o 19:00 odbędzie się stream EA Play Spotlight. O nowościach w Battlefield 2042, Apex Legends i przyszłości FPS-ów będzie rozmawiał m.in. Vince Zampella.

Aktualizacja: Podsumowanie EA Play Spotlight

Wydaje się, że Electronic Arts zachowuje wszystkie niespodzianki dopiero na 22 lipca i dziś dowiedzieliśmy się zaledwie kilku małych drobiazgów. Christian Grass potwierdził, że dawne DICE LA, czyli Ripple Effect Studios, pracuje nad wyjątkowym trybem rozgrywki dla Battlefield 2042, w którym zobaczymy wiele klasycznych map z poprzednich odsłon. W Apex Legends z kolei możemy się spodziewać rozwoju trybów innych niż Battle Royale i już niedługo pojawi się rankingowa wersja Areny. Nadchodząca aktualizacja doda też nową postać. Na koniec zgromadzeni goście opowiedzieli trochę o przyszłości gatunku FPS-ów, skupiając się na rosnącej popularności graniu w chmurze czy funkcjach społecznościowych. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym felietonie: Weterani FPS-ów opisali przyszłość gier - i ja się z nią zgadzam

Oryginalna wersja wiadomości

Dziś wieczorem o godzinie 19:00 odbędzie się pierwsza transmisja z cyklu EA Play Live Spotlight. Jest to swego rodzaju podgrzewanie atmosfery przed zapowiedzianą na 22 lipca główną prezentacją firmy Electronic Arts. Skupią się one na konkretnych tematach, a pierwszy z nich nosi tytuł: „Przyszłość gatunku FPS”. Dowiemy się przeróżnych ciekawostek o nadchodzącym wielkimi krokami Battlefieldzie 2042 oraz nowym sezonie i aktualizacji do Apex Legends, które niedawno świętowało drugie urodziny. Transmisję będziecie mogli obejrzeć w tym miejscu:

Rozmowa o przyszłości FPS-ów odbędzie się w odpowiednim składzie, bo weźmie w niej udział sam Vince Zampella, czyli współzałożyciel Respawn Entertainment (a wcześniej Infinity Ward), a poza tym Oskar Gabrielson z DICE, Christian Grass z Ripple Effect Studios (wcześniej DICE Los Angeles) i Chad Grenier – reżyser Apex Legends.

Oglądaj z nami stream EA Play Spotlight o przyszłości FPS-ów [Aktualizacja: podsumowanie] - ilustracja #1
Rozpiska transmisji EA Play Live Spotlight.

Kolejne transmisje Spotlight to: „Niezależne studia EA Originals” (zapowiedziana na 13 lipca) oraz prezentacja gry Madden NFL 22: Scouting (odbędzie się 20 lipca). Dwa dni później będziemy już oglądać główny pokaz EA Play Live.