Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2007, 10:30

Oblivion Shivering Isles w wersji na PlayStation 3 trafił do sprzedaży w Ameryce Północnej

Bethesda Softworks, producent gier z serii The Elder Scrolls informuje, że do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej trafiła gra The Elder Scrolls IV: Oblivion Shivering Isles.

Bethesda Softworks, producent gier z serii The Elder Scrolls informuje, że do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej trafiła płyta z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion – Shivering Isles. Informacja ta powinna zainteresować przede wszystkim tych, którzy samą grę nabyli w wersji podstawowej, a teraz mieliby ochotę na powrót do wspaniałego świata Cyrodiil. Dodatek znajduje się także w pakiecie Game of the Year Edition, który ukazał się w sprzedaży miesiąc temu.

Dodatek oferuje ponad trzydzieści dodatkowych godzin rozgrywki w królestwie Sheogoratha, deadrycznego Księcia Szaleństwa, którego domena znajduje się w zupełnie nowej krainie Oblivionu. Obszar gry podzielony jest na dwie części, porośniętą fantastycznie wyglądającymi roślinami Manię oraz mroczną Dementię.

Shivering Isles od 29 listopada znajdzie się także w ofercie usługi PS Store, niestety w chwili obecnej nie jest jeszcze znana jego cena.

Więcej na temat możecie dowiedzieć się z naszej encyklopedii, chętnym zaś proponuje zapoznać się z recenzją rzeczonego dodatku w wersji na PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.