Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2017, 15:43

autor: Góral

Nvidia dodaje do swoich kart gry For Honor i Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Jeżeli zamierzacie kupić nową kartę grafiki, to może zainteresuje Was wieść, że Nvidia przygotowała promocję dla przyszłych nabywców układów GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070. W przypadku zakupu jednego z nich możecie liczyć na darmowy egzemplarz For Honor lub Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Firma Nvidia rozpoczęła promocję „Przygotuj się na bitwę”. Jest to kolejna akcja skierowana do osób zamierzających w najbliższym czasie sprawić sobie nową kartę grafiki. Tym razem, inwestując w jeden z droższych układów (GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070), albo wyposażony w niego komputer czy notebook, otrzymacie za darmo jedną z nadchodzących produkcji Ubisoftu – For Honor (premiera 14 lutego) lub Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands (7 marca). Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, a poniżej przedstawiamy kilka sklepów biorących udział w promocji:

Nvidia dodaje do swoich kart gry For Honor i Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - ilustracja #1

Przy okazji w przesłanej wiadomości prasowej poinformowano o nowym sposobie realizowania kodów. Od teraz nie trzeba rejestrować ich na stronie internetowej – zamiast tego wystarczy wprowadzić klucz w aplikacji GeForce Experience, a gra zostanie automatycznie dodana do konta Uplay użytkownika.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.