Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 listopada 2011, 06:35

autor: Adrian Werner

Nowy zwiastun cRPG-a Legend of Grimrock, czyli duchowego spadkobiercy Dungeon Master i Eye of Beholder

Na sieci pojawił się pierwszy zwiastun z bety Legend of Grimrock.

Legend of Grimrock to nadchodzące cRPG podążające ścieżkami wytyczonymi przez takie klasyki jak Dungeon Master, Eye of Beholder czy Lands of Lore. Gra weszła już w fazę beta i z tej okazji wypuszczono nowy śliczny zwiastun.

Zabawa w Legend of Grimrock polegać będzie głównie na eksplorowaniu czteroosobową drużyną śmiałków rozległych i pełnych potworów oraz skarbów podziemi. Akcja ukazana jest z perspektywy pierwszoosobowej, a grafika jest w pełni trójwymiarowa. Poruszanie się odbywa się natomiast skokowo, o jedno pole w którąkolwiek stronę. Jest to schemat doskonale znany miłośnikom starszych cRPG-ów i w połączeniu z nowoczesną oprawą wizualną tworzy bardzo ciekawy efekt.

Cykl produkcyjny gry powoli zmierza już ku końcowi. Początkowo premiera planowana była na końcówkę tego roku, ale twórcy potrzebują jeszcze trochę więcej czasu na dopracowanie szczegółów, więc obecnie rynkowy debiut planowany jest na pierwszy kwartał 2012 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.